6000 TL Vatanbilgisayar'dan monitör önerisi

Bütçe
6000

manqueller

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar selam,
Biraz sıkıntılı bir arkadaşım var. İnternetten monitör almak istemiyor çıkabilecek sorunlardan dolayı ve hemen lazımmış şu an gidip alabilirmiş. Taksit imkanlarını da kullanarak bir monitör alacak. Bütçe başlıktaki gibi. Ghosting olmayacak, IPS bir monitör arıyor.

Ben bunu önerdim ama içine sinmedi gibi; LG 23,8" 24GN65R-B 1Ms 144Hz FHD HDMI DP FreeSync IPS Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Geçenlerde de omnı tepe modellerinden birini almıştım çok memnunum ama alt modellerini bilmediğim için önermedim, beğenmezse kafamı ütülemesin.

Önerileri bekliyorum.

Ek olarak; g-sync açmak istiyor.

Arkadaşlar selam,
Biraz sıkıntılı bir arkadaşım var. İnternetten monitör almak istemiyor çıkabilecek sorunlardan dolayı ve hemen lazımmış şu an gidip alabilirmiş. Taksit imkanlarını da kullanarak bir monitör alacak. Bütçe başlıktaki gibi. Ghosting olmayacak, IPS bir monitör arıyor.

Ben bunu önerdim ama içine sinmedi gibi; LG 23,8" 24GN65R-B 1Ms 144Hz FHD HDMI DP FreeSync IPS Gaming Monitör fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Geçenlerde de omnı tepe modellerinden birini almıştım çok memnunum ama alt modellerini bilmediğim için önermedim, beğenmezse kafamı ütülemesin.

Önerileri bekliyorum.

Ek olarak; G-Sync açmak istiyor.

Attiginiz ViewSonic alinabilir.

Attiginiz ViewSonic alinabilir.
Bunda ghosting var diye yorum atmışlar, doğruluğu nedir sizce? Ayrıyetten benim önerdiğim LG bu senenin monitörü önerir misiniz? Yoksa başka bir şey önerme şansınız olur mu?

İtopya mağazasından direk gidip alabilir. Vatanbilgisayar'da malesef önerebileceğim bir model yok.
Maalesef kendisi Adana’da. Teknosa ve Vatan gibi yerler var.

Bunda ghosting var diye yorum atmışlar, doğruluğu nedir sizce? Ayrıyeten benim önerdiğim LG bu senenin monitörü önerir misiniz? Yoksa başka bir şey önerme şansınız olur mu?

Maalesef kendisi Adana'da. Teknosa ve vatan gibi yerler var.

IPS ile ghosting unutun.

4500 bütçe icin iyi monitor.

Başka öneri yoksa buna yönlendiriyorum o halde.

Baska bir şey goremedim. Hep internet fiyatina gore sisirilmis fiyat monitorler. ViewSonic olan internet fiyatiyla cok az fark var ve o bütçe icin iyidir.

Valla çocuk şanslı çıktı, fiyatları 1.5 katı arttırdı vatan cumartesinden bu yana. Vatandan alacaklar arkadaşlar göz önünde bulundurabilir.

Düzeltme: tekrar fiyatları aşağı indirmişler. Vatan’ın sitesini kim düzenliyorsa Allah akıl fikir versin :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı