6000 TL Wireless kulaklık önerisi

Bütçe
5000-6000

EddieTheHero

Kilopat
Şu anda Razer Kraken Tournament Edition kullanıyorum ve 4 yıl oldu. çok eskidi .artık kulak padlerindeki soğutucu jeller de patlayıp dışarı akmaya başladı. kulaklarım hep yapış yapış oluyor. Bu yüzden yeni bir kulaklığa geçmeye karar verdim. ses kasmak benim için önemli, 7.1 olup olmaması umurumda değil. Sadece mikrofonu ve sesi kaliteli olsun yeter ve müzik performansı da iyi olsun.

Şu anda Razer Kraken Tournament Edition kullanıyorum ve 4 yıl oldu. çok eskidi .artık kulak padlerindeki soğutucu jeller de patlayıp dışarı akmaya başladı. kulaklarım hep yapış yapış oluyor. Bu yüzden yeni bir kulaklığa geçmeye karar verdim. ses kasmak benim için önemli, 7.1 olup olmaması umurumda değil. Sadece mikrofonu ve sesi kaliteli olsun yeter ve müzik performansı da iyi olsun.
Void Elite Wireless öneririm siyah halini beyazi normalden pahaliya satılıyor. Hem 7.1 var önemli olmasa bile hemde sarki ve ses kalitesi cok yuksek ve guzel sarki dinletiyor ben cok memnunum. Mikrofon da gayet guzel. Hatta suanda amazonda indirimde 4000 tl düşmüş

Steelseries alma da ne alıyosan al steelseries kulaklığı deneme gafletinde bile bulunma :)

barracuda pro özellikleri falan iyi deneme fırsatım olmadı, barracuda pro kablolu olmuyor full kablosuz, ben barracuda wireless alacaktım pronun bir alt modeli ama malesef nova 7 alma hatası yaptım satınca ben de barracuda alacağım

Kraken v3 pro nasıl sizce 40 saat pil ömrüde iyi gibi görünüyor fakat bazı insanlar oyunlarda 7.1 modunun kendiliğinden açıldığını ve kapatılmadığını söylüyor.

Kraken v3 pro nasıl sizce 40 saat pil ömrüde iyi gibi görünüyor fakat bazı insanlar oyunlarda 7.1 modunun kendiliğinden açıldığını ve kapatılmadığını söylüyor.
ben o modeller arasında çok araştırmıştım, kraken v3 pro yerine barracuda veya blackshark v2 2023 modeli daha iyi, ama şöyle birşey var blackshark ve kraken kablolu modellere de sahip ve eski modeller üzerlerine sürekli geliştirilerek bir yere getirilmişler, ama barracuda direk kablosuz ağırlıklı, bunun ne farkı olur diyeceksin ben arctis novadan anladığım kadarıyla kablosuz öncelikli yapılan kulaklıkların ses seviyesi acayip düşük oluyor diğerlerine göre, mesela barracuda wireless olan kablolu da kullanılıyor ama nova 7 de sözde kabloluydu, kabloyla alabileceğin en kötü performansı veriyor , razerde böyle mi bilmiyorum deneyemedim ama bende öyle bir kuşku oluştu yani direk kablosuz öncelikli üretilen modeller sanki kablolu da üretilmiş olan modellere göre ses seviyesi olarak zayıf oluyor. Blackshark v2 2023 modeli bir çok özelliği yenilenmiş deniyor mikrofon falan daha iyi olmuş, ben elimdekinden kurtulunca barracuda wireless alacam ama almadan önce blackshark v2 2023 modeline de bakmayı düşünüyorum yani kraken v3 düşünülecekse onun yerine blackshark 2023 listeye alınması daha mantıklı ,blackshark eski modelini kullanan bir arkadaşım var çok memnun ve hatta kendisi kraken v3 pro almış aldığı gün iade etmişti blackshark daha iyi diye, o da alacak 2023 modelini . Benim halen aklım barracuda modelinde kaldı ama blackshark v2 2023 de çok olumlu dönüşler almış ,70 saat pil ömrü var :)

Bu arada benim barracuda düşünme sebebim ben kablolu kullanıma alışkındım ve anakartım ses kartım iyi, o yüzden kablo seçeneği de olması gerekiyordu bu sebepten barracuda pro yerine barracuda wireless alacaktım, eğer kablo düşüncem olmasa direk blackshark v2 pro alırdım 2023 modelini

Son düzenleme:
Steelseries alma da ne alıyosan al steelseries kulaklığı deneme gafletinde bile bulunma :)

barracuda pro özellikleri falan iyi deneme fırsatım olmadı, barracuda pro kablolu olmuyor full kablosuz, ben barracuda wireless alacaktım pronun bir alt modeli ama malesef nova 7 alma hatası yaptım satınca ben de barracuda alacağım
Neden açıklayabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı