6000 TL'ye 5700 XT sistem için işlemci yükseltme

5700XT ve Zen 3 için 650W bence düşük, bir de kartın 2 tane 8 pin isteyen Gaming X. En azından 750W bir şey almak lazım. Neden sadece Vatan'dan? Vatan dışında Vatan'dakilerden daha kaliteli güç kaynakları daha ucuza satılıyor.

5700XT ve Zen 3 için 650W bence düşük, bir de kartın 2 tane 8 pin isteyen Gaming X. En azından 750W bir şey almak lazım. Neden sadece Vatan'dan? Vatan dışında Vatan'dakilerden daha kaliteli güç kaynakları daha ucuza satılıyor.

Sıkıntı çıktımı götürüp verebiliyorum internetten çok uğraşmak istemiyorum kargo falan güvenemiyorum o yüzden uğraşmak için fırsatım bile olmuyor açıkcası o yüzden.

Ama sırf onun için kazık yemiş olacaksın ve özellikle güç kaynağı konusunda marka seçimlerin çok kısıtlı olacak. Kesin diyorsan Vatan yine oradan öneri yapma çalışalım ancak tavsiyem anakartı Vatan'dan alsan bile güç kaynağını kesinlikle başka bir yerden alman.

Overclock ile uğraşacaksan
Uğraşmayacaksan
Anakart
Power için de bu olabilir.

Ama sırf onun için kazık yemiş olacaksın ve özellikle güç kaynağı konusunda marka seçimlerin çok kısıtlı olacak. Kesin diyorsan Vatan yine oradan öneri yapma çalışalım ancak tavsiyem anakartı Vatan'dan alsan bile güç kaynağını kesinlikle başka bir yerden alman.

Alsam bile nasıl bağlanır hiçbir fikrim yok ama, anakartı Vatan'dan alırım anakart daha, karmaşık gibi kurması.
Overclock ile uğraşacaksan.
Uğraşmayacaksan.
Anakart.
Power için de bu olabilir.

Overclock anlamam bulaşmiyorum o yüzden ben rahatça oyun oynamak için istedim o kadar beni 3 4 yıl götürsün yeter bana.

Vatan'dan öneri ne yapabilirsiniz ilerisi içinde sıkıntı çıkarmadan kullanabileceğim bir şey.
9700K almak saçmalık olur.

Anakart önerdiğiniz yeni kartlara sıkıntı çıkartmaz değil mi ve benim kartıma 5700XT Gaming X.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı