6000 TL'ye bilgisayar tavsiyesi

Bütçe
6000

BurakBastug

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, 6000 TL'ye bilgisayar arıyorum ve monitör dahil. En fazla bütçe 6500. oyun amaçlı. CoD Warzone oynayacağım. Bunun için sıkıntısız oynayabileceğim bir hazır kasa arıyorum. Toplama olmasın. Pek bir bilgim yok.
Ayrıca bir sorum da var: Elimde SyncMASTER943NW 75Hz bir monitör var, illaki monitörü degistirmem gerekiyor mu? Bir kasma, donma olur mu, illaki 144 Hz şart mı, yoksa 75 de yeter mi? Bu monitörün görüntü vercegini sanmıyorum ama 144 Hz ile çok pahalı oluyor. 75 Hz bir monitör alsam sorun yaşar mıyım bunu merak ediyorum.
Simdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, 6000 TL'ye bilgisayar arıyorum ve monitör dahil. En fazla bütçe 6500. oyun amaçlı. CoD Warzone oynayacağım. Bunun için sıkıntısız oynayabileceğim bir hazır kasa arıyorum. Toplama olmasın. Pek bir bilgim yok.
Ayrıca bir sorum da var: Elimde SyncMASTER943NW 75Hz bir monitör var, illaki monitörü degistirmem gerekiyor mu? Bir kasma, donma olur mu, illaki 144 Hz şart mı, yoksa 75'de yeter mi? Bu monitörün görüntü vercegini sanmıyorum ama 144 Hz ile çok pahalı oluyor. 75 Hz bir monitör alsam sorun yaşar mıyım bunu merak ediyorum.
Simdiden Teşekkürler.

Bu ürünleri satın almanı tavsiye ederim. Neredeyse 6.000TL'lik bir sistem oldu.

Ekranı değiştirmen gerekiyor. Hastane sıra numarası ekranı bile artık bu monitörlerden değil.

Bu ürünleri satın almanı tavsiye ederim. Neredeyse 6.000TL'lik bir sistem oldu.

Ekranı değiştirmen gerekiyor. Hastane sıra numarası ekranı bile artık bu monitörlerden değil.
Attığınız sistem biraz az olmuş diye düşünüyorum 240gb ssd yetmez bence ben sizlere kendi buldugum sistemleri atsam sizde değerlendirseniz

Zaten bu yaz alıcam bilgisayarı ama şimdiden bilgim olsun istiyorum dediğim gibi cod warzone oynayacağım ve bunun için sıkıntısız oynanacak bir bilgisayar gerekiyor şimdiden teşekkürler
Eger yeni bir sistem bulursanız lütfen atın
Not: En son attığımda özelleştirdiğim zaman (İşlemciyi Amd Ryzen 5 3600MPK'ya çıkarttığımda ve 8 gb ram daha eklediğimde fiyat 5300'e çıkıyor monitörde alcağımı düşünürsem 6200 küsürlü bir fiyat oluyor max şuanlık favorim bu

Son düzenleme:

5.500TL sisteme ayırdığın zaman 75Hz ekran bile satın alamazsınız. 6.000TL'den geriye kalan 500TL'ye monitör bulmanız imkansız.
İtopya'dan attığınız sistemlerin hepsi beş para etmezler. Kasa ve PSU'lar kronik sorunlu ve benim attığımdan ekran kartları geri kalıyor.
Attığım sistemin sağ tarafında özelleştirme menüsü var. Oradan sistemi özelleştirebilirsin.

Yani illa 6000 olacak değil 6500 max yazmışım zaten ayrıca attığınız site güvenilirmi daha önce hiç alışveriş yapmadım oradan sorunsuz cod warzone oynayabileceğimi düşünuyorsanız o sistem ile ssd ekleyip alabilirim Teşekkürler tekrardan zaten bu yılın yaz ayında alacağım bilgisayar o zamana fiyatlarda değişir yeni sistemler gelir merak ettiğim konunun cevabını aldım bir sorum daha var gtx 1650 mi daha iyi yoksa rx5500 sizce cod warzone için hangisini tercih etmeliyim

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı