6000 TL'ye Ekran Kartı ve işlemci Önerisi

BerkayKtepe

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Elimde MSI H110M Pro-D model anakart var ve üzerinde linkte görmüş olduğunuz "MSI Nvidia GeForce GTX 1050 2GB OC 128Bit GDDR5 2GT-LP Ekran Kartı Fiyatları" ekran kartı mevcut. Aynı zamanda işlemci olarak i3-7100 takılı. Elimde 6000 TL'ye yakın bir bütçe var ve daha iyi FPS elde edebilmek için işlemci ve ekran kartını değiştirmek istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir? Bilgisayarımda 400W Power Supply takılı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.
Elimde MSI H110M Pro-D model anakart var ve üzerinde linkte görmüş olduğunuz "MSI Nvidia GeForce GTX 1050 2GB OC 128Bit GDDR5 2GT-LP Ekran Kartı Fiyatları" ekran kartı mevcut. Aynı zamanda işlemci olarak i3-7100 takılı. Elimde 6000 TL'ye yakın bir bütçe var ve daha iyi FPS elde edebilmek için işlemci ve ekran kartını değiştirmek istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir? Bilgisayarımda 400W Power Supply takılı.

2.el bakmanı tavsiye ederim hem daha yüksek bir Power alırsın.

Sistemi komple satıp böyle bir sistemlerden birisini al derim Örnek olması için atıyorum belki daha iyileri de vardır bu bütçede.

İşlemci almak yerine elinizdekileri satıp 10 veya 11. nesil işlemci ve anakart almak daha mantıklı. H110 anakarta ne taksanız 1060 üzeri ekran kartlarında darboğaz yapacaktır.
Anakart tavsiyeniz nedir ve anakart ile işlemciyi değiştirdiğim zaman önerdiğiniz bir ekran kartı var mı? Yoksa elimdeki ekran kartını kullanmaya devam mı edeyim?

Ekran kartı olarak bu modeli alabilirsin.

1000 TL daha ucuza RTX 2060 var.

Yeni konular

Geri
Yukarı