1500-2000 TL mouse önerisi

Bütçe
1500-2000

qwrs

Centipat
Bu fiyatlarda Wireless mouse arıyorum. Aklımda Delux M800 Pro var, şu anlık siyah modelini bekliyorum. Aklımda Darmoshark M3S de vardı ama Delux'ten biraz daha pahalı diye birinci sırada Delux var. Başka önerileriniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyatlarda Wireless mouse arıyorum. Aklımda Delux M800 Pro var, şu anlık siyah modelini bekliyorum. Aklımda Darmoshark m3s de vardı ama Delux'ten biraz daha pahalı diye birinci sırada Delux var. Başka önerileriniz var mıdır?

Delux M800 Pro kullanıyorum ben ve memnunum. Şarjı çok uzun süre gidiyor, hızlı şarj oluyor. Skatez kalitesini beğendim ancak cam skatezler çok kötü, takmayın bile. Onun dışında genel olarak iyi, biraz sıktırdım ama hiç çıtırdama gıcırdama vs. sesler gelmedi.

Delux M800 Pro kullanıyorum ben ve memnunum. Şarjı çok uzun süre gidiyor, hızlı şarj oluyor. Skatez kalitesini beğendim ancak cam skatezler çok kötü, takmayın bile. Onun dışında genel olarak iyi, biraz sıktırdım ama hiç çıtırdama gıcırdama vs. sesler gelmedi.
Gerçekten skatez kalitesi çok mu kötü hocam? İnternette Connect Game'e güvenmeyen birçok insan gördüm. Sizce 200 tl daha fazla verip skatezsiz garantili almak daha mı mantıklı?

Son düzenleme:
Gerçekten skatez kalitesi çok mu kötü hocam? İnternette Connect Game'e güvenmeyen birçok insan gördüm. Sizce 200 tl daha fazla verip skatezsiz garantili almak daha mı mantıklı?
Skatez kalitesi iyi, içinden ekstra çıkan cam skatez kalitesi berbat. Connect Game'den alıyorsanız garantisi yokmuş gibi düşünün, geri dönüş alamıyorsunuz çünkü. Sizin yerinizde olsam 200-300 daha fazla verir garantili bir şekilde alırdım ki öyle yaptım. (Amazon'dan indirimdeyken aldım)

Yeni konular

Geri
Yukarı