6000 TL’ye ikinci el laptop önerisi

BuraKG49

Hectopat
6000-7000 TL bütçem var. GTA 5 CS:GO gibi oyunları kasmadan oynamak istiyorum sıfır laptoplar oldukça pahalı oldu ben de 2. ele bakmak zorunda kaldım. Bulunduğum ilde bana göre laptop bulamadım. İnternetten güvenilir 2. el laptop satan yer biliyor musunuz?

6000-7000 TL bütçem var. GTA 5 CS:GO gibi oyunları kasmadan oynamak istiyorum sıfır laptoplar oldukça pahalı oldu ben de 2. ele bakmak zorunda kaldım. Bulunduğum ilde bana göre laptop bulamadım. İnternetten güvenilir 2. el laptop satan yer biliyor musunuz?
sahibinden.com a bakabilirsiniz orda bütçenizi yaşadığınız yeri bilgisayarda istediğiniz özelliklere kadar filtreleyebiliyorsunuz

bu
yada bu

Sahibinden.com a bakabilirsiniz orda bütçenizi yaşadığınız yeri bilgisayarda istediğiniz özelliklere kadar filtreleyebiliyorsunuz.
Hocam yaşadığım yerde sadece 6 laptop çıkıyor onlar da çöp, bana internet üzerinden satan 2. el güvenilir sayfa lazım

İkinci el olarak letgo veya sahibinden bakabilirsiniz.
Hocam yaşadığım yerde laptop yok uzakta olan laptopları da dolandırılmayın korktuğum için almıyorum, başka tavsiyeniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı