6000 TL'ye kablosuz kulaklık önerisi

Scanlite

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
3070 - 5900HX - 32GB
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Merhaba, hem oyun hem de gündelik işler için 6000 TL civarında kablosuz bir kulaklık arıyorum, önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

• Logitech G535
  • Logitech G733
  • SteelSeries Arctis Nova 7
  • Steel Series Arctis 7P+
  • Logitech G PRO X
  • Corsair HS80
  • Razer Kraken V3 Pro

olarak listemi güncelledim. Bu kulaklıklar arasında karşılaştırma yapabilir misiniz?

Daha iyi bir öneriniz varsa onu da sunabilirsiniz.

• Logitech G535
  • Logitech G733
  • SteelSeries Arctis Nova 7
  • Steel Series Arctis 7P+
  • Logitech G PRO X
  • Corsair HS80
  • Razer Kraken V3 Pro

olarak listemi güncelledim. Bu kulaklıklar arasında karşılaştırma yapabilir misiniz?

Daha iyi bir öneriniz varsa onu da sunabilirsiniz.
Hepsi hakkında fikrim yok fakat bir indicator olarak şunu söyleyebilirim genelde göz ardı ediliyor. Kafada kalma süresi uzadıkça biliyorsunuz boyun ağrıları olabiliyor hissedilen ağırlık daha da artıyor. En ağır olanları eleyebilirsiniz. Donanımsal özellikleri güçlü de olsa konforunuz kaçtı mı donanımın bir önemi kalmıyor.

Razer Kraken V3 Pro alınabilir veya Bluetooth olsun diyorsanız Razer Barracuda.

Bu kulaklığı öven çok övüyor ama yeren de yerin dibine sokuyor, hangisi doğru anlamış değilim. Kendiniz kullanıyor musunuz?

Bu ürün geçenlerde forumda aşırı övülmüştü, hatta ben bu kadar övülen başka bir donanım görmedim PC tarafında. Bunu almanı tavsiye ederim.

Aynen, özellikle yabancı forumlarda bu kulaklık bir hayli övülüyor lakin RTINGS üzerindeki puanları da kötü görünüyor, neredeyse 7 puan ve üzeri aldığı kategori yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı