6000 TL'ye kadar 2K monitör önerisi

Duyduğuma üzüldüm😕 Sisteminiz nedir? Size yardımcı olmak için diyorum. Güzel bir monitör bulabiliriz.

Hocam buradaki sistemi aldım SSD yı aynı hızlarda 1tb kapasiteye birde anakartı B550 m a ya güncelledim

Hocam buradaki sistemi aldım SSD yı aynı hızlarda 1tb kapasiteye birde anakartı B550 m a ya güncelledim
İsterseniz 1080p 240Hz de bulabiliriz. Yine 27 inç de alabilirsiniz. Ben size birkaç tane monitör atayım.

Allah rahmet eylesin hocam önerebileceğim en iyi monitörü önermeye çalıştım paranızı ziyan etmek gibi bir niyetim yok kusura bakmayın, bütçeniz kısıtlıysa 1080P monitörlere bakabilirsiniz isterseniz.

Estağfurullah hocam öyle bir şey gelmedi aklıma

İsterseniz 1080p 240Hz de bulabiliriz. Yine 27 inç de alabilirsiniz. Ben size birkaç tane monitör atayım.
Tabikide çok sevinirim

27 inç 240Hz
27 inç 180Hz
24 inç 240Hz

Curved isterseniz 27 inç 240hz

2K isterseniz bütçeniz dahilinde;

Attıklarım arasından bakabilirsiniz.

27 inç 240Hz
27 inç 180Hz
24 inç 240Hz

Curved isterseniz 27 inç 240hz
Hocam Lenovo baya hoşuma gitti sanırım onu veya MSI alacağım

Bu fiyata alabileceğiniz modeller VA panel. Ghosting olabilir. Ben şahsen tercih etmezdim VA panel. IPS'ler de en uygunu İtopya'da satılan ASUS VG27AQ şu an 6.7K fiyatı var. Diğer alternatifler 8K civarlarında. Başka da bir seçenek yok gibi VA düşünmezseniz. Ben olsaydım şansımı denerdim 2K istiyorsanız.

5 monitör arasından istediğinizi alabilirsiniz. Sormak istediğinizi yazın, cevaplamaya gelirim.
Çok teşekkürler

Herkese vakit ayırdığı için teşekkür ederim Berkay Krz hocamın önerdiği Lenovo veya MSI dan birini alacağım sanırım herkese yardımları için tekrardan teşekkür ederim

Ne yaptınız monitör işini hangisini aldınız?
Hocam ilk arkadaşın önerdiği aşısı aldım sağolsun patronum yardımcı oldu MSI ı kullanan işyerinden biri VGA panelden memnun değildi ben 2 gündûr kullanıyorm Asus monitörü aşırı memnunum

Hocam ilk arkadaşın önerdiği aşısı aldım sağolsun patronum yardımcı oldu MSI ı kullanan işyerinden biri VGA panelden memnun değildi ben 2 gündûr kullanıyorm Asus monitörü aşırı memnunum
Asus olucak pardun

Geri
Yukarı