6000 TL'ye kadar klavye önerisi

Gestroco

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar selam. Ben bir klavye almak istiyorum fakat hangisini alacağımı bir türlü seçemedim. Seslerine baktığımda red Switch vardı onu beğenmiştim. Ayrıca kablosuz istiyorum fakat kablolu çok önerilirse onu alırım. Aklımda Logitech ve SteelSeries var. Bütçe olarak çok zorlarsam 6.000 yapabilirim. Ama altında olursa iyi olur. Fakat belirttiğim fiyatin üstünde öneriniz varsa onu da önerebilirsiniz.

Tam boy mu istiyorsun, TKL mi %60 mı? Önce buna karar vermelisin. Kısaca ben açıklayayım;
Tam boy: Numpadli
TKL: Numpadsiz
%60: Fiziksel Türkçe karakter olmayan minimal klavye.
Ayrıca Blue Switch çok ses çıkartır ve daha sert basılması gerekir, Red Switch'te daha yumuşak bir hissiyat vardır ve sesi daha azdır.

Şu tarz ürünler varken ss veya logitech tercih etmek saçma olur. Bu bütçe de Türkiye'den almayın.

Gerçi wraith de getirtmiş bazı ürünleri

Şu tarz ürünler varken SS veya Logitech tercih etmek saçma olur. Bu bütçe de Türkiye'den almayın.

Logitech tamamda SteelSeries niye olmasın? Bakın bilmeden konuşmayın. 6000 TL bütçe varken bu markalar mı alınır?

Gmk 87 kasa sesini beğendiğin Akko Switch üstünde SS keycaps alsanız mis gibi klavye olur AliExpress'ten 3000 4000 liraya halledersin Apex 7 falan kazık hazır alacaksaniz bile yurt dışı alın markaya para vermeyin toplamak zor değil çok basit.

Tam boy mu istiyorsun, TKL mi %60 mı? Önce buna karar vermelisin. Kısaca ben açıklayayım;
Tam boy: Numpadli.
TKL: Numpadsiz.
%60: Fiziksel Türkçe karakter olmayan minimal klavye.
Ayrıca blue Switch çok ses çıkartır ve daha sert basılması gerekir, red Switch'te daha yumuşak bir hissiyat vardır ve sesi daha azdır.

Red Switch istediğime eminim, belirtmeyi unutmuşum ama bilek desteği de olursa iyi olur. Numpad ve boyutla ilgili incelemeden sonra güncelleme yapacağım. Ayrıca ilginizden dolayı teşekkürler.

Geri
Yukarı