6000 TL'ye kadar Oyun ve müzik için kulaklık önerisi

Herdeja

Kilopat
Yer
Hogwarts
Daha fazla  
Arkadaşlar birkaç kulaklık kafamda var ama baskalarin tavsiyelerine bakmak istiyorum genellikle oyun ve muzik icin kullanacagim bütçem 6000TL'ye yolu var. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Harici bir DAC/Amfi bulunuyor mu elinde? Ayrıca mikrofon şart mı? Şart değilse çok iyi stüdyo kulaklıkları var.

Harici bir DAC/Amfi bulunuyor mu elinde? Ayrıca mikrofon şart mı? Şart değilse çok iyi stüdyo kulaklıkları var.

Evet mikrofon sart amfi falan da yok maalesef normal siradan bir kullaniciyim disariya cikarken de kullanmak istiyorum acaba kablosuz kulakliklar bakmam gerekiyor mu diye dusunuyorum.

Dışarıda kullanacaksan kablosuz seçenekler kalıyor geriye otomatik olarak. Ama bu sefer de şöyle bir sıkıntı var, dışarıda kullanacaksan tasarımı kaba olmamalı. Dolayısıyla piyasadaki oyuncu kulaklıklarının çoğu gitti. Yani anlayacağın, hem oyun amaçlı olup hem dışarı kullanımına uygun olabilecek bir ürün pek yok.

Dışarıda kullanacaksan kablosuz seçenekler kalıyor geriye otomatik olarak. Ama bu sefer de şöyle bir sıkıntı var, dışarıda kullanacaksan tasarımı kaba olmamalı. Dolayısıyla piyasadaki oyuncu kulaklıklarının çoğu gitti. Yani anlayacağın, hem oyun amaçlı olup hem dışarı kullanımına uygun olabilecek bir ürün pek yok.

Dogru diyorsunuz bir tane gercekten guzel bir modellerden bulabildim biri Razer Barracuda Pro bir de SteelSeries Artics nova Pro gibi kulakliklar var onun hakkinda bir fikriniz var mi acaba?

Dostum bence hem dışarı hem ev için kullanma. 6000 TL bütçeden bahsediyorsun. Ev için ayrı al dışarı için ayrı al. Dışarı için F/P ürün sana yetecektir bence. O yüzden SS 9, SS 7P+, Hyperx Cloud Alpha (300 saat kullanım süresi vaadediyormuş ve bu kulaklık hakkında pek bilgim yok araştırırsın kafana yatarsa), Razer BlackShark V2 Pro, benim önerebileceklerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı