6000 TL'ye RTX 4070 Ti Super sisteme güç kaynağı önerisi

Lyzard

Decapat
Daha fazla  
Selam dostlar, 7500F + 4070 Ti Super'li sistemim için güç kaynağı araşıyındayım.
Aslında NZXT C750 Bronze sahibiyim ve bu güç kaynağı yeterli ancak yüke bindiğinde yüksek FPS'lerde inanılmaz coil whine yapıyor. Sistemde 3060 Ti varken yapmıyordu ancak 4070 Ti Super'e geçince yapmaya başladı. (ekran kartından geliyor demeyin, denedim. PSU olduğuna eminim)

Şöyle sağlam, cw yapmayacak, yaparsa iade edebileceğim, ve ATX 3.0 destekli bir PSU önerebilir misiniz? Bütçe konusunda pek bir fikrim yok, Gold'u var, Platinum'u var, yarı modüleri var. Max 5-6 bin TL civarı diyelim. İleride bu sisteme 8000 serisi işlemci veya 7800x3D gibi upgradeler yapabileceğimi düşünerek tavsiyelerinizi verirseniz sevinirim.

Elimdeki mevcut PSU'yu da garantiye yollamayı düşünüyorum. Değişim yaparlar mı sizce?

Bunun garantisini kimse veremez.

Bunu alın. Fiyatının anlık en iyisi. A850GL ve RM850e'den de daha kaliteli bir model.
Hocam fiyat çok iyiymiş. Alırım almasına da zaten tek derdim coil whine benim. Eğer bu yüzden iade almıyorlarsa amazondan almak en iyi çözüm müdür ?

Koşulsuz şartsız 14 gün iade hakkınız var zaten. Buradan birkaç kişiye aldırdım Cw şikayeti ile gelen olmadı henüz.

Hocam millet ya farkında değil ya da umursamıyor olmasın? Veya düşük güçte ekran kartları mı kullanıyorlar acaba? Çünkü ben de aynı Power ile 3060 Ti kullanıyordum ve çektiği güç az olduğundan böyle bir sorunu hiç fark etmemiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Özellikle şu videodan sonra iyice kıllandım. Bu seviyede PSU'lar bile coil whine yapabiliyorsa hangi PSU'yu alacağız biz?

Hocam millet ya farkında değil ya da umursamıyor olmasın? Veya düşük güçte ekran kartları mı kullanıyorlar acaba? Çünkü ben de aynı Power ile 3060 Ti kullanıyordum ve çektiği güç az olduğundan böyle bir sorunu hiç fark etmemiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Özellikle şu videodan sonra iyice kıllandım. Bu seviyede PSU'lar bile coil whine yapabiliyorsa hangi PSU'yu alacağız biz?

Coil Whine'dan korkan PSU kullanmasın. Alırsın denersin, ötüryorsa başkasıyla değiştirtirsin teknoloji şans meselesi. Anakart ve ekran kartlarının da coil whine verme riski var bu kadar.

Coil Whine'dan korkan PSU kullanmasın. Alırsın denersin, ötüryorsa başkasıyla değiştirtirsin teknoloji şans meselesi. Anakart ve ekran kartlarının da coil whine verme riski var bu kadar.
Saçma sapan bir yorum.
Ne yapalım güneş enerjisi ile mi çalıştıralım? Biz de biliyoruz şans olduğunu, o şansı azaltmak için araştırıyoruz işte millet ne kullanıyor, hangisinde sorun yaşamıyor diye.

Saçma sapan bir yorum.
Ne yapalım güneş enerjisi ile mi çalıştıralım? Biz de biliyoruz şans olduğunu, o şansı azaltmak için araştırıyoruz işte millet ne kullanıyor, hangisinde sorun yaşamıyor diye.

Şansı azaltamazsın her elektronik üründe %1 ile %5 arasında RMA ve bir o kadar da fabrikasyon hatalı ürün vardır. En sorunsuz, en iyi diye bilinen ürünü bile alsan riski %0'a indirimezsin o her zaman oradadır.

14 gün koşulsuz iade hakkın olduktan sonra ahiret sorularına takılmanın alemi yok. Ürün iyiyse alınır.

Üzerinde coil bulunan herhangi bir donanımda coil whine görülebilir. Bunu azaltmak için üreticiler çözümler geliştirseler de hiçbir zaman ihtimal sıfır değildir.

Bu seviyede PSU'lar bile coil whine yapabiliyorsa hangi PSU'yu alacağız biz?

Fiyatına göre en iyi olan ürünü alacaksınız bu gerçeği kabul ederek.

Yeni konular

Geri
Yukarı