6000 TL'ye sistem önerisi

Bütçe
6000

OilyRag

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar selamlar,
Başlıkta da belirttiğim üzere 6000 TL değerinde Gaming Full sistem(Klavye ve Monitör dahil.) toplamak istiyorum. Bunu yaparken şu an kullandığım laptopta olan bazı parçaları kullanabilirim.
-Mouse, mousepad, kulaklık ihtiyacım yok, elimdekiler iş görecek vaziyette.
-480 GB SATA SSD kullanmaktayım. Toplanan sisteme ilave edebilirim.
Konu hakkında önerilerinizi beklemekteyim.
Şimdiden teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Corsair Vengeance 3000MHz DDR4 CMK8GX4M1D3000C16 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 2 tane

Bütçeyi biraz aşıyor.

Corsair Vengeance 3000MHz DDR4 CMK8GX4M1D3000C16 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 2 tane

Bütçeyi biraz aşıyor.

Bu bütçeye o monitör olmaz dostum.

Bu bütçeye o monitör olmaz dostum.

Daha doğru bir öneriniz varsa öğrenmek isterim.

Bütçeyi biraz aşıyor.

Hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim. Topladığınız sistem hoşuma gitti. Başka önerilere de açığım.

Arkadaşlar selamlar,
Başlıkta da belirttiğim üzere 6000 TL değerinde Gaming Full sistem(Klavye ve Monitör dahil.) toplamak istiyorum. Bunu yaparken şu an kullandığım laptopta olan bazı parçaları kullanabilirim.
-Mouse, mousepad, kulaklık ihtiyacım yok, elimdekiler iş görecek vaziyette.
-480 GB SATA SSD kullanmaktayım. Toplanan sisteme ilave edebilirim.
Konu hakkında önerilerinizi beklemekteyim.
Şimdiden teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

Daha doğru bir öneriniz varsa öğrenmek isterim.

Hızlı dönüşünüz için teşekkür ederim. Topladığınız sistem hoşuma gitti. Başka önerilere de açığım.

Monitör güzel lakin bütçenizi aşıyor ve içinde klavye yok.
Bunu alip üzerine Logitech G213 Prodigy veya HyperX alloy Core RGB mebran klavye alabilirsiniz.

Monitör güzel lakin bütçenizi aşıyor ve içinde klavye yok.
Bunu alip üzerine Logitech G213 Prodigy veya HyperX alloy Core RGB mebran klavye alabilirsiniz.

Cevabınız için teşekkür ederim. Değerlendireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı