6000 TL'ye sistem toplama

Bütçe
6000-7000 TL
@CESU0306
Hocam saçma sapan konuşmaya devam ediyorsunuz. Arkadaşın belki acelesi var. Ben arkadaşın bütçesi neyse ona göre bir sistem önerdim. Arkadaş 2 ay daha beklersem bütçemi 8.000 TL yaparım falan mı demiş? Ben göremiyorum.

@CESU0306
Hocam saçma sapan konuşmaya devam ediyorsunuz. Arkadaşın belki acelesi var. Ben arkadaşın bütçesi neyse ona göre bir sistem önerdim. Arkadaş 2 ay daha beklersem bütçemi 8.000 TL yaparım falan mı demiş? Ben göremiyorum.

Bende acelesi olduğunu yazdığını göremedim bakın bu i3 ve Ryzen3 gibi Low işlemciler bilgisayarın tam performans göstermesini engeller he eğer arkadaşın acelesi varsa Ryzen 5 2600'e düşebilir iyi bir sistem isteyen biri bu farkı 2 aydan daha kısa bir sürede kapatır.

@CESU0306
Araştırmadan yorum yapıyorsunuz. R3 3100 oyunlarda R5 2600'den daha performanslı, bunu bilmiyorsunuz herhalde siz sadece R3 veya R5 olup olmamasına bakıyorsunuz :D

Hepinize önerileriniz için teşekkürler. @Batu Z ve @Conscious un önerdikleri sistemler arasında kaldım birini seçeceğim.
4 çekirdekli Ryzen3 yerine biraz daha para biriktirip 6 çekirdekli Ryzen 5'i kesinlikle tercih ederim alacağınız performansın beklediğinize değeceğine kesinlikle emin olabilirsiniz.
Eğer daha ileriye dönük olacak diyorsanız biraz daha ekleyip ryzen 5 alırım hocam ama onu aldığım takdirde diğer parçaları yükseltmem gerekir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı