6000 TL'ye sistem toplamak

Bütçe
6000-6500
İlk defa bilgisayar toplayacağım ve yaklaşık 4 aydır araştırma yapıyorum.
Aynı zamanda dijital oyun tasarımı ile de uğraşıyorum. Bütçem 6000-6500 TL. Günümüz oyunlarını - en azından minimumda - kaldırabilecek ve Unreal Engine 4 gibi oyun motorlarını rahatlıkla çalıştırabilecek bir PC toplatmam mümkün mü? Eğer mümkünse yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

Aynı zamanda dijital oyun tasarımı ile de uğraşıyorum. Bütçem 6000-6500 TL. Günümüz oyunlarını - en azından minimumda - kaldırabilecek ve Unreal Engine 4 gibi oyun motorlarını rahatlıkla çalıştırabilecek bir PC toplatmam mümkün mü? Eğer mümkünse yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.
SSD modelini 860 Evo 250GB yaparak bunu alabilirsin. Hem işlemci hem ekran kartı olarak gayet iyi 😀
Günümüz oyunlarını Ultra ayarlarda açar ve dediğin işler için de yeterli.

Alternatif olarak bu sisteme bakabilirsiniz:
Screenshot_20200325_020426_com.android.chrome.jpg

Kasa Sharkoon TG5 alınabilir.

Çevre bileşenlerin var mı?

Benim tavsiyem bu sistemi şimdi almaman yönünde. En azından virüsün hafiflemesini piyasaların hızlanmasını bekle derim. Bu kur seni zorlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı