6000-7000 TL'ye Bilgisayar Toplamak

Serkan Altaç

Hectopat
Ben genel olarak oyun odaklı bir sistem toplamayı düşünüyorum. Aklımda şuanlık bunlar var. Sizce uygun mudur veya daha iyi bir öneriniz var mı ? Biliyorum SSD yok onu ilerde ekleyeceğim şuanlık benim için kapasite önemli olduğu için HDD seçmek zorundayım bunu göz önünde bulundurursanız sevinirim.
Ve bir de Asus Dual OC ile Expedition arasında ne gibi farklar var ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemi çok güzel toplamışsınız direk alın. Bu bütçeye Unlost X öneren arkadaş ne içti acaba herhalde ağır Unlost fanı falan. Tek önerim SSD eklemeniz gerekirse 1 TB HDD çıkarıp 240 GB Adata SU650 bile ekleyin.

Ben genel olarak oyun odaklı bir sistem toplamayı düşünüyorum. Aklımda şuanlık bunlar var. Sizce uygun mudur veya daha iyi bir öneriniz var mı ? Biliyorum SSD yok onu ilerde ekleyeceğim şuanlık benim için kapasite önemli olduğu için HDD seçmek zorundayım bunu göz önünde bulundurursanız sevinirim.
Ve bir de Asus Dual OC ile Expedition arasında ne gibi farklar var ?
Sistem gayet güzel OC ise o kartın birazcık daha hızlandırılmış halidir. Yani hızlarını aşırtılmış hali bir kaç FPS fazla verir o kadar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı