60000 TL'ye Sıfır Araba Önerisi

Ahmet_Omercik

Hectopat
Bütçe kısıtlı başlıkta da gördüğünüz üzere, bu fiyatlarda 0 araç önerilerinizi bekliyorum. (2. Elde bu kadar fiyata çıkamıyorum çünkü 0 alırsam krediye başvurabilirim.)

En alt paket Astra Sedan alabilirsiniz, yeni kasası geleceği için fiyatı düşük. Biraz pazarlıkla 60 bine bırakırlar muhtemelen çünkü onlar da yeni modeli gelmeden önce elindekileri çıkarmaya çalışıyordur.

Babam taksici ve 2 tane Corollamız var. ilk Corollayı 2015 senesinde sıfır olarak satın aldık ve o günden beri bize bir sorun yaşatmadı.
1.33 Life modelini aldık ve küçük motorlu olmasına rağmen beklenmedik performanslar verdi. (Babamın söylediklerine dayanarak söylüyorum.)
Tabi yokuşlarda 1.6 motorun gücünü aratıyor fakat 1.33 Mersin gibi düz bir şehirde çok yeterli geliyor.
İç hacmi geniş, zaten taksi olarak kullanıldığı için yolcular ve yakıt düşünülerek satın alındı araba.
Makul miktarlarda yakıt harcadığını söyleyebilirim. Ayrıca bizim arabalarda LPG de var ve gerçekten çok ekonomik oluyor.

Babam taksici ve 2 tane Corollamız var. ilk Corollayı 2015 senesinde sıfır olarak satın aldık ve o günden beri bize bir sorun yaşatmadı.
1.33 Life modelini aldık ve küçük motorlu olmasına rağmen beklenmedik performanslar verdi. (Babamın söylediklerine dayanarak söylüyorum.)
Tabi yokuşlarda 1.6 motorun gücünü aratıyor fakat 1.33 Mersin gibi düz bir şehirde çok yeterli geliyor.
İç hacmi geniş, zaten taksi olarak kullanıldığı için yolcular ve yakıt düşünülerek satın alındı araba.
Makul miktarlarda yakıt harcadığını söyleyebilirim. Ayrıca bizim arabalarda LPG de var ve gerçekten çok ekonomik oluyor.
Bizdede 1.33 life vardı fakat 2014 modeldi. Motoru yeterli ama hissiyatı iyi değil. Corolla almak yerine Opel Astra Sedan alınmalı bence.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı