6000TL 2K monitor onerisi

Bütçe
6000TL

Caspianlake

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bakü
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 12400F - Asus Dual Mini RTX 3060 Ti - 2x8GB Kingston Fury Beast 3200mhz - Samsung 980 1TB - Corsair HX750 80+ Platinum - MSI H610M-B - Corsair 4000D - ID SE 214 XT - Dell S2721DGFA.
Bütçe: Max 6000TL.

Merhabalar, yakin zamanda RTX 3060 Ti'li bir bilgisayar topladim, ancak bana simdi monitor lazim, 2K cozunurlukte F/P monitoru dusunuyorum, kriterlerim sunlar:

Onemsediklerim:
Renk - renk yani color gamut u iyi olsun, renkleri canli olsun.
Contrast - contrasti iyi/cok iyi olsun.
HDR - HDR desteklesin /iyi olsun.
Kalite - malzemesi kaliteli ve uzun omurli olsun.

Onemsemediklerim:
Input lag - competitive FPS oynamayacagim zaten.
Refresh Rate - ustte belirrtigim gibi, 60Hz olsa bile olur.
Ergonomi - cok onemli degil, olsa iyi olur olmasa da olur.

Son düzenleme:
Benim kullandığım monitörü takibe alıp 6500-7000'den bulabilirseniz alınır.

Olmuyorsa :

Bu monitörlerin 6k civarına düşmesi beklenebilir.

O da olmuyorsa :

Cok teşekkürler.
Bu monitörlerin veya farklı modellerin videolarını izlemek isterseniz :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu monitörlerin veya farklı modellerin videolarını izlemek isterseniz:

Bir sorum daha olacak, MSI monitorde bazi arkadaşlar Dead pixel cikti demis, size bu oldu mu? MSI'in Dead pixel policy si nasıl?

Bir sorum daha olacak, MSI monitorde bazi arkadaşlar Dead pixel cikti demis, size bu oldu mu? MSI'in Dead pixel policy si nasıl?
Firmaların ölü piksele nasıl davrandığını bilmiyorum. Benim monitörümde çıkmadı. Fakat bir ürün satın aldıktan sonra 2 hafta içerisinde iade veya değişim hakkınız var diye biliyorum.

Benim kullandığım monitörü takibe alıp 6500-7000'den bulabilirseniz alınır.

Olmuyorsa:

Bu monitörlerin 6K civarına düşmesi beklenebilir.

O da olmuyorsa:

Merhaba sizin monitörunuz quantum dot olan model bunun qd olmayan modelleri 1000-2000TL daha ucuza satılıyor sizce qd o kadar fiyatı hakeder mi eğer etmez derseniz 2 model arasında sizce hangisini almalıyım

Merhaba sizin monitörunuz quantum dot olan model bunun qd olmayan modelleri 1000-2000TL daha ucuza satılıyor sizce qd o kadar fiyatı hakeder mi eğer etmez derseniz 2 model arasında sizce hangisini almalıyım

Ben Curved önermiyorum. Alınacaksa da G7 Odyssey düzeyinde bir panel alınmalı yoksa IPS paneller daha iyi.

QD versiyonunu almak zorunda değilsiniz arada çok fiyat farkı var düz MAG274QRF'de iyi bir monitör.

Yeni konular

Geri
Yukarı