6000TL laptop tavsiyesi

Bir de bir şey aklıma geldi, bu dizüstü bilgisayarda ekran bakış açısı ne kadar? Benim şu an kullandığım Lenovo Yoga320'nin açısı pek iyi değil de. Yorumlarda da RAM yükseltme konusuna değinmişler, 4 GB gömülü olarak 4 GB ise takılı olarak toplam 8 GB RAM'e sahipmiş diye. Yani sanırım gömülü olan 4 GB çıkamaz, yanındakine ne takarsak o kadar yükseltmiş olacağız.
@Rustin Cohle hocam RAM konusu yüzünden Lenovo V14 almaktan vazgeçtim, Epey'de de 4 GB RAM gömülü olarak gösteriyor. HP Laptop 15s-eq2030nt 4H241EA AMD Ryzen 3 5300U 8GB Ram 256GB SSD 15.6 Bu bilgisayar nasıl sizce?

Son düzenleme:
Bir de bir şey aklıma geldi, bu dizüstü bilgisayarda ekran bakış açısı ne kadar? Benim şu an kullandığım Lenovo yoga320'nin açısı pek iyi değil de. Yorumlarda da RAM yükseltme konusuna değinmişler, 4 GB gömülü olarak 4 GB ise takılı olarak toplam 8 GB RAM'e sahipmiş diye. Yani sanırım gömülü olan 4 GB çıkamaz, yanındakine ne takarsak o kadar yükseltmiş olacağız.
@Rustin Cohle hocam RAM konusu yüzünden Lenovo V14 almaktan vazgeçtim, Epey'de de 4 GB RAM gömülü olarak gösteriyor. HP Laptop 15s-eq2030nt 4H241EA AMD Ryzen 3 5300U 8GB Ram 256GB SSD 15.6 bu bilgisayar nasıl sizce?

HP 5300u modelini pek bilmiyorum üzmez fakat uzun süreli oyunlarda ısınma yapar diye düşünüyorum kasası nedeni ile alınabilir.

Şimdilik 8 GB RAM yeter hocam, ileride 16 GB yaparım. Teşekkür ediyorum yardımlarınız için :)

Geri
Yukarı