6000TL monitör önerisi

yoshitsune

Kilopat
Online oyunlar ile işim yok. IPS panel şart. Aklımda şu anlık bu modeller var:

Bu fiyattan almayı düşünmüyorum. Tekrar 6000 civarına düşmesini bekleyeceğim. G3 modelinde kronik ghosting sorunu var diye biliyorum. Benzeri bir durum bu modelde de varsa direkt eleyebiliriz.

Bu ürünler hoşuma gitti ancak 27" olmaları sıkıntı yaratır mı diye düşünüyorum.

Bütçeme uygun 2K bir monitör bulabilir miyiz bu arada?

@Saint Lucia

Bu fiyattan almayı düşünmüyorum. Tekrar 6000 civarına düşmesini bekleyeceğim. G3 modelinde kronik ghosting sorunu var diye biliyorum. Benzeri bir durum bu modelde de varsa direkt eleyebiliriz.

@Saint Lucia

G4, kendi serisindeki en sorunsuz modeldir. Diğer ürünler hakkında konuşacak olursak eğer 27 inch olmaları ekranin dibine girmiyorsaniz bir sıkıntı yaratmaz. Ayrıca bütçenizi birazcık daha arttırabilirseniz eger söyle fiyatına göre gerçekten kaliteli olan 2K modeller var.

@Saint Lucia

Üçü de alınır. Eğer parlaklığı yüksek kullanmayı seviyorsanız veya odanıza çok güneş geliyorsa 27G2SPU'nun parlaklığı yeterli gelmeyebilir. Parlaklık dışında 27G2SPU G27F-2'den daha iyi.

G4, kendi serisindeki en sorunsuz modeldir. Diğer ürünler hakkında konuşacak olursak eğer 27 inch olmaları ekranin dibine girmiyorsaniz bir sıkıntı yaratmaz. Ayrıca bütçenizi birazcık daha arttırabilirseniz eger söyle fiyatına göre gerçekten kaliteli olan 2K modeller var.

G27Q çok iyi duruyor ancak bütçemi fazlasıyla aşıyor. Konuya eklediğim modellerden hangisi en alınabilir modeldir?

Samsung 240Hz potasında olduğu için kıyaslama yapamayız.
240Hz isteniyorsa mecbur tek seçenek kendisi oluyor zaten.

Gigabyte ve AOC arasında uzun zamandır bir rekabet var. Çünkü F/P ürünler.
AOC genel olarak önerimizdir. Tek eksisi parlaklık derecesi Gigabyte'ye göre güçsüz kalıyor.
Aşırı aydınlık ortamda kullanacaksan Gigabyte düşünülebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı