6000TL sistem toplama

Bütçe
6000

b0r4NN

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar. Aslında 7000TL bütçem var. Fakat 1000TL'sini monitöre ayıracağım. 6000TL'ye RTX 2060'lı bir bilgisayar toplamak istiyorum. Ekran kartına önem vermemin sebebi zamanla diğer parçaları para biriktirip alabilirim. Oyun oynayıp, kodlama öğrenip, müzik işlerimi halledebileceğim uzun süre gidecek bir bilgisayar toplamam yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.

Selamlar. Aslında 7000TL bütçem var. Fakat 1000TL'sini monitöre ayıracağım. 6000TL'ye RTX 2060'lı bir bilgisayar toplamak istiyorum. Ekran kartına önem vermemin sebebi zamanla diğer parçaları para biriktirip alabilirim. Oyun oynayıp, kodlama öğrenip, müzik işlerimi halledebileceğim uzun süre gidecek bir bilgisayar toplamam yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkürler.
AMD Ryzen 3 3100
B450M S2H
GSkill 2x8 GB 3000 MHz
MSI GeForce GTX 1660 Super Gaming X
Corsair VS550
Zalman N5 MF

Bu olur.

RTX2060 terchinde bulunucaksanız size Ventus XS veya Zotac modellerini önerebilirim işlerinizi kolaylıkla görücektir.

Ben sizin yeriniz de olsam 1660 ekran kartını kullanırdım. Ben 8000 TL'ye RTX 2060 olan bir bilgisayar topladım.
Dolar kuru arttığından öncelikle pahalı olan ürünleri alacağım. Ram gibi parçaları daha düşük seçemez miyiz? Sonradan değiştireceğim parçaları satıp üstüne para ekleyip güzel bir şeyler alırım.
RTX2060 terchinde bulunucaksanız size Ventus XS veya Zotac modellerini önerebilirim işlerinizi kolaylıkla görücektir.
RTX 2060 OC olmaz mı? Itopya'da indirimde şuanda.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı