6000TL Üst Düzey Sistem toplama tavsiyesi

Ryzen 3000 serisi işlemciye eski nesil bir anakart almak bence performans olarak biraz düşürücektir. Yeni model anakartlardan birisini almanızı öneririm.
Evet bencede yeni nesil kullanılmalı fakat x470 ve x570 anakart fiyatları 1000TL den kapıyı açıyor hâliyle sistemde onu kullanmak yerine ben PSU ya o bütçeyi kaydırarak kaliteli ve güçlü bir PSU kullanmak istedim ama tabiki de bütçe var ise kesinlikle yeni nesil anakart alınmalı

Oyun + 3D Uygulamalar

Kasa belirtmedim
Kasa düşünmediyseniz henüz size thermaltake view 27, p3 veya p5 öneririm. View 27 itopya'dan satın aldığınız zaman 4 kırmızı fan, 600 W bir PSU ile gelir. P3 ve p5 ise uzay montaj denilen bir olay için kullanılır aslında fakat görünüş açısından muhteşemdir. Duvara asılabilir, yan kullanılabilir, dik kullanılabilir. Neredeyse tamamı şeffaftır içi rahatça görülebilir.

Kasa düşünmediyseniz henüz size thermaltake view 27, p3 veya p5 öneririm. View 27 itopya'dan satın aldığınız zaman 4 kırmızı fan, 600 W bir PSU ile gelir. P3 ve p5 ise uzay montaj denilen bir olay için kullanılır aslında fakat görünüş açısından muhteşemdir. Duvara asılabilir, yan kullanılabilir, dik kullanılabilir. Neredeyse tamamı şeffaftır içi rahatça görülebilir.
Tavsiyen için sağol ürünleri inceliyorum
Belirtmiş olduğun kasaları inceledim , ben kasada estetikten çok hava akışını önemsiyorum yani belirtilmiş olan kasalar güzel p3 ve p5 çok iyi fakat bütçe olarak ikisi de 1000TL civarı ve PSU yok bunun yerine ben Kasa Aerocollun belirtmiş olduğum kasası ve yanına 600TL ye bir PSU ekstra olarak da 3 tane fanı 1000TL olarak düşünüyorum.Thermaltake kasayı PSU bilgileri olmadığı için yorumlamadım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı