6000TL'ye Gaming laptop önerisi

Merto4545

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar; bu yıl makine mühendisliğine başladım. Haliyle solid AutoCAD gibi programlar kullanacağız. Bu programları rahatça uzun süre kaldırabilecek ve GTA 5 CS:GO gibi oyunları olabildiğince yüksek ayarda oynatabilecek bir laptop arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu öneririm. Hangi üniversite hocam?
Yıldız teknikteyim
Hepsiburada'da güzel bir indirim var şuan. Mutlaka bakın kaçırmayın. Msi modellerinde %20 sepette indirim var
Hocam hepsiburada.com'a çok güvenmiyorum. Ürünlerin sorunlu geldiği çok fazla oluyormuş. İade olayı da bazen zorlu olabiliyormuş.

Yıldız teknikteyim

Hocam hepsiburada.com'a çok güvenmiyorum. Ürünlerin sorunlu geldiği çok fazla oluyormuş. İade olayı da bazen zorlu olabiliyormuş.
:) Hayırlı olsun. Acer Nıtro 5 An515-52-7535 I7-8750h 8gb 256ssd 4g*1050tı Fhd144hz - n11.com Sadece dediğiniz oyunları oynayacaksanız ekran kartı sıkıntı yaratmaz, dediğiniz programları rahatlıkla kaldırır. 144Hz ekranı da CS GO'da rahatlık sağlar. 1650 model istersen Hp Gaming 7dq77ea İ5-9300h 8gb Ram 256gb Ssd 4gb Gtx1650 Win10 - n11.com

Yıldız teknikteyim

Hepsiburada dan 13 ve 10 bin liralık PC topladık parçaların hepsini teker teker aldığımı düşünürsen defalarca ürün kargoladılar ve 6000 liralık laptop aldık hiç bir sorun yaşamadık. Satıcı Hepsiburada ise gözün kapalı almanı öneririm. Her hangi bi problem yaşıyacağını sanmıyorum. Sitedeki diğer mağazaları hiç kullanmadım nasıldır bilemem ama satıcı Hepsiburada ise güvenebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı