6000TL'ye iPhone için akıllı saat önerisi

KeX

Hectopat

iPhone 12 Pro cihazıma uyumlu bir akıllı saat arıyorum. Apple Watch saatler bütçemi aşıyor.

Huawei Watch GT 3 Elite 46mm​

Huawei Watch GT4 46mm​

Huawei Watch GT 3 Pro Titanium​

Amazfit GTR 2 Sport

Huawei Watch GT 3 Active​

sizin öneriniz nedir arkadaşlar. Bu saatlerden hangisini önerirsiniz veya başka önerebileceğiniz bir akıllı saat var mı?

iPhone 12 Pro cihazıma uyumlu bir akıllı saat arıyorum. Apple Watch saatler bütçemi aşıyor.

Huawei Watch GT 3 Elite 46mm​

Huawei Watch GT4 46mm​

Huawei Watch GT 3 Pro Titanium​

Amazfit GTR 2 Sport

Huawei Watch GT 3 Active​

sizin öneriniz nedir arkadaşlar. Bu saatlerden hangisini önerirsiniz veya başka önerebileceğiniz bir akıllı saat var mı?
İkinci el SE2 ve Series 6 bulma ihtimalin var. Yine de sıfır alacaksan Watch GT3 Pro/GT4.

İkinci el SE2 ve series 6 bulma ihtimalin var. Yine de sıfır alacaksan Watch GT3 Pro/GT4.

Bu GT3 Pro ve GT4 akıllı saatten telefondaki şarkıya müdahale etme durumu hakkında bir bilginiz var mı? Kimisi var demiş kimisi yok demiş başka kaynaklarda. Bir de siz olsanız bu iki saatten hangisini tercih ederdiniz.

2.elde aslinda Series 6 bulunabilir rahat ama sifir istiyorum dersen GT3 Pro ya da GTR 2 alinabilir guzel modeller.
Sorum sizim için de geçerli hocam.

Bu GT3 Pro ve GT4 akıllı saatten telefondaki şarkıya müdahale etme durumu hakkında bir bilginiz var mı? Kimisi var demiş kimisi yok demiş başka kaynaklarda. Bir de siz olsanız bu iki saatten hangisini tercih ederdiniz.

Sorum sizim için de geçerli hocam.
Watch GT3 Pro tercih ederdim. Şarkı değiştirebiliyor, fotoğraf için uzaktan kontrol edebiliyorsunuz. iOS üzerinde denemiştim aynı şeyleri duyup.

Yeni konular

Geri
Yukarı