6000TL'ye Sistem Tavsiyesi

Neohappeti

Hectopat
Daha fazla  
Yakın gelecekte bu bilgisayarı almayı düşünüyorum. Herhangi bir eksiğim veya yanlışım varsa söylerseniz sevinirim.

Not : Gtx970 in 3.5 Bellek olayını biliyorum araştırdım fakat hiç bir oyunu "ultra olmazsa oynamam" demiyeceğim için pek önemsemedim.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Yukardaki arkadaş çok doğru söylemiş h97 ve K olmayan işlemci alıp uzun yıllar çok krla idare edebileceğin bir pc alıp yanına güzel bir ssd ekleyebilirsin.
Samsung 850 EVO serilerinin fiyatları ve performansları böyleyken başka ssd alınmaz bence.
Birde 6000 TL vermişken paranızla rezil olmayın benim gibi Phoenix rebirth X alın derim. Ya da gene Phoenixi arayın irtibata geçin onlar size istediğiniz bütçeye göre bir sistem çıkartsınlar. Müşteri ile çok iyi ilgileniyorlar. Ben 2 ay önce Rebirth X almıştım gainward 780 Ti vardı içinde sonra beni aradılar 980 serisi çıktı ve sizin almanızdan çok kısa bir süre sonra çıktı, bizde ilk müşterilerimizden olduğunuz için size gainwrad 980 phantom yollayalım dedik sizde kabul ederseniz dediler. Ben onlara kendi ekran kartımı yollamadan bana yenisini yolladılar ve bende geri 780 ti ı yolladım. Güven olayını aşmış adamlar.

www.phoenix.com.tr: Phoenix Performans ve Oyun Bilgisayarları | REBIRTH X SERİSİ

Kendin kurup içinde kablo cümbüşü olacağına fıstık gibi yarı modüler bir fractal design PSU ile içerisi tertemiz ve kırmızı beyaz ledli türk bayrağı motifinde süper bir PCyi tercih edebilirsin bence.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı