600TL çift fanlı sıvı soğutucu önerisi

halil543

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Geçenlerde CPU soğutucu ve tepe fanı için konu açmıştım ama tatmin olamadım. İkisini farklı farklı almak yerine çift fanlı sıvı soğutucu alıp radyatör kısmını kasanın üstüne dek getirip fanlarını egzos fanı gibi kullanmak istiyorum. Böylece hem stok fanla uraşmayacağım hem de kontrolcüme uygun fan bulmak zorunda kalmayacağım. 600TL'yi geçmiyecek iyi bir sıvı soğutucu bulabilir miyim acaba?
Kasam Aerocool Airhawk Duo, işlemcim Ryzen 5 3600.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçenlerde CPU soğutucu ve tepe fanı için konu açmıştım ama tatmin olamadım. İkisini farklı farklı almak yerine çift fanlı sıvı soğutucu alıp radyatör kısmını kasanın üstüne dek getirip fanlarını egzos fanı gibi kullanmak istiyorum. Böylece hem stok fanla uraşmayacağım hem de kontrolcüme uygun fan bulmak zorunda kalmayacağım. 600TL'yi geçmiyecek iyi bir sıvı soğutucu bulabilir miyim acaba?
Kasam Aerocool Airhawk Duo, işlemcim Ryzen 5 3600.

Bir arkadaşım kullanıyor ve çok memnun buna bak derim.

Bunu tavsiye ederim, CM'nin sıvı soğutucuları çok sesli ve Lite modellerini önermiyorum.

fanlarını kasanın üstünden dışarıya doğru hava atıcak şekilde ayarlasam sıkıntı olurmu ?
Bunu tavsiye ederim, CM'nin sıvı soğutucuları çok sesli ve Lite modellerini önermiyorum.
önerdiğin soğutucu güzel görünüyor kasanın üst kısmına montelerken radyatör üstte, fanlar onun altında olucak şekilde taksam sıkıntı olurmu yoksa fanlar üstte radyatör altında mı olucak sıvı soğutucu ilk defa kullanıcamda.açıkcası hem radyörü soğutucam hemde egzos fanı işlevi görücek fanları :D

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı