600TL civarı kulaklık tavsiyesi

E F E

Decapat
Aklımda birkaç model var aslında ama seçemiyorum Assetto Corsa tarzı yarış oyunları da oynuyorum o yüzden 7.1 önemli benim için. Arctis3, Cloud Core, HS60 Pro, blackshark v2X sizce hangisi veya başka önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aklımda birkaç model var aslında ama seçemiyorum Assetto Corsa tarzı yarış oyunları da oynuyorum o yüzden 7.1 önemli benim için. Arctis3, Cloud Core, HS60 Pro, blackshark v2X sizce hangisi veya başka önerileriniz var mı?

Seçtikleriniz gayet güzel, büyük ihtimalle bu fiyata Türkiye'de başka bir kulaklık bulamazsınız. Ben olsam Artics 3 alırdım.

Arctis 3 aldım ve pişmanım.
İade ile uğraşıyorum, buyrun.

Arctis 3 aldım ve pişmanım.
İade ile uğraşıyorum, buyurun.

Zaten fiyatları uçmuş bir bakayım dedim en ucuzu İtopya'da 680TL sonra Trendyol'da 780TL kesinlikle bu fiyata değmez.

Arctis 3benim için elendi sizce hangisi arkadaşlar?
Hocam bence Cloud Core 7.1 alın sağlam ve 53mm sürücüsü var.

Konfor açısından nasıl bilgisi olan var mı?
HS60 ve v2X te 50mm var 3mm çok fark ediceğini düşünmüyorum açıkçası şu an blackshark v2X düşünüyorum tasarımı olsun rahatlığı olsun bu arada gözlük ile kullanacağım. Ve ses kartım THX.

Son düzenleme:
Hyper X Cloud Core 7.1 almayı planlıyorum.
Ses kasması.
Rahatlığı.
Mikrofon kalitesi.
Malzeme kalitesi
Nasıl bilgi verebilir misiniz nazicane?
Hocam güzel rahat ama hava sıcakken 2 - 3 saat sonra terletiyor deri olduğu için malzeme kalitesi güzel sağlam kafa bandı ve hx yazan yer aliminyum müzük kalitesi de güzel mikrofunu da dip ses filan yok alınır ama fiyatı en son baktığım da 600 tl den 800 tl olmuştu.

Geri
Yukarı