600TL Corsair HS70 alınır mı?

berkayvirtue

Kilopat
Daha fazla  
İtopya'da indirim ile beraber yaklaşık yarım saat önce HS70 aldım 599 TL gibi bir fiyat tuttu. İlk defa wireless kulaklık kullanacağım sizce değdi mi? Konforu fazla eleştiriliyor ben de günde en az 10-12 saat bilgisayar başında duran birisiyim.
Ve son olarak telefonda wireless olarak kullanılabilir mi bir şekilde?

Ben kullanıyorum bu kulaklığı, geçtiğimiz kasım ayında black friday'de almıştım. Kaliteli bir wireless kulaklık, biraz ağır belki seni rahatsız edebilir beni etmiyor. Ses kalitesi güzel, her genre'de işini görür. ique yazılımı çok verimli değil, birçok arkadaş başka eq. programı kullanın yazmış, ben iyi kötü bir ayar yaptım öyle kullanıyorum. mikrofona gelirsek bu mikrofonla stream yapamazsın ancak oyun içinde seni üzmez. Emsallerine bakarsak bence iyi bir f/p var. Ben bir şeyi iyi kalite alıp uzun süre kullanmaktan yanayım, bu kulaklık uzun süre seni götürür kanımca.

Ben kullanıyorum bu kulaklığı, geçtiğimiz kasım ayında black friday'de almıştım. Kaliteli bir wireless kulaklık, biraz ağır belki seni rahatsız edebilir beni etmiyor. Ses kalitesi güzel, her genre'de işini görür. ique yazılımı çok verimli değil, birçok arkadaş başka eq. programı kullanın yazmış, ben iyi kötü bir ayar yaptım öyle kullanıyorum. mikrofona gelirsek bu mikrofonla stream yapamazsın ancak oyun içinde seni üzmez. Emsallerine bakarsak bence iyi bir f/p var. Ben bir şeyi iyi kalite alıp uzun süre kullanmaktan yanayım, bu kulaklık uzun süre seni götürür kanımca.
mikrofonun kötü olduğunu bile bile aldım, yayıncı değilim fakat cloud core mikrofonu taksam çalışır mı diye düşünüyorum.
ses ayalarından hiç anlamıyorum muhtemelen default falan kullanıcam kendim ayarlayınca olmayacak. icue kullansam sıkıntı olmaz sanırım

Uyarı! Bu konu 4 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı