600TL gamepad önerisi

SF24

Decipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Hepsiburada üzerinden Hepsipay bakiyemi kullanarak gamepad almak istiyorum. Hepsipay'de 108TL var ve ben üzerine 500 TL civarı bütçe ekleyip gamepad almak istiyorum.
8BitDo alacaktım ama çok pahalıya kaçıyor o yüzden alamadım.2.ele yönelme gibi şansım da yok. Logitech F310 kopma sorunu var diyorlar. Replika da korkutuyor. Sizce hangi kolu almalıyım?

Arkadaşlar merhaba, Hepsiburada üzerinden Hepsipay bakiyemi kullanarak gamepad almak istiyorum. Hepsipay'de 108TL var ve ben üzerine 500 TL civarı bütçe ekleyip gamepad almak istiyorum.
8BitDo alacaktım ama çok pahalıya kaçıyor o yüzden alamadım.2.ele yönelme gibi şansım da yok. Logitech F310 kopma sorunu var diyorlar. Replika da korkutuyor. Sizce hangi kolu almalıyım?
Kopma sorunu F710 da bulunuyor.F310 kablolu dolayısıyla kopma sorunu da olamaz.O fiyat aralığında en iyi gamepad F310.

Kablosuz Amazon'da 1k. Bir de ben gamepadde sağ solda analog arıyorum 8BitDo da solda analog yok yön tuşu var. O tarz gamepadleri kullanamıyorum. Ona göre önerirseniz daha iyi olur.

Kopma sorunu F710 da bulunuyor. F310 kablolu dolayısıyla kopma sorunu da olamaz. O fiyat aralığında en iyi gamepad F310.

Burada 590 TL ayrıca istediğiniz gibi gamepad bulabilirsiniz ancak onlar da kaliteli değil 3-4 ay içerisinde bozuluyorlar defalarca yaşadım.

Burada 590 TL ayrıca istediğiniz gibi gamepad bulabilirsiniz ancak onlar da kaliteli değil 3-4 ay içerisinde bozuluyorlar defalarca yaşadım.

Logitech'in en büyük kazığı galiba şu kol, hem malzeme kalitesi olarak F710'dan kötü hem titreşimi yok hem de kablolu ve arada genelde 200-250₺ fiyat farkı var. Şunun yerine keşke F510'u üretip satsalardı 600₺'ye.
Bütçe 600 demişsiniz ama görmüşken atayım, şu an İtopya'da 799₺ F710.

Logitech'in en büyük kazığı galiba şu kol, hem malzeme kalitesi olarak F710'dan kötü hem titreşimi yok hem de kablolu ve arada genelde 200-250₺ fiyat farkı var. Şunun yerine keşke F510'u üretip satsalardı 600₺'ye.
Bütçe 600 demişsiniz ama görmüşken atayım, şu an İtopya'da 799₺ F710.

Hepsiburada üzerindeki Hepsipay paramı kullanarak alacağım hocam o sebeple bütçemi aşıyor ama gene de sağ olun.

@Mr. DarkTech hocam Rampage xps4 sizce iyi midir? F310 yerine tercih edilebilir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı