600TL kulaklık tavsiyesi

Hocam şöyle diyim... Bass açısından iyi hadi... Pulsarla karşılaştırınca kafa kafa gidiyorlar. Titreşim motorunda pulsarın yanına bile yaklaşamaz o kadar diyim. CS'De awp patlamasında motor çalışmıyor pulsarda hissetiriyor. Mikrofona gelirsek yüksek bass vardı ayarlardan (Msi center) ses önleyicisini açtım... Emin değilim iyi mı kötü mu deneyemedim doğru düzgün... Pulsar msi'den %60gibi daha iyi... 300TL kulaklığın bu kadar fark edeceğine akıl etmezdim.
Muhtemelen iade ederim zaten ürün geldiğinde jelatini yoktu rgb kapaklarında ve kutusu yıpranmıştı hafiften.

Hocam şöyle deyim... Bass açısından iyi hadi... Pulsarla karşılaştırınca kafa kafa gidiyorlar. Titreşim motorunda pulsarın yanına bile yaklaşamaz o kadar deyim. CS'de AWP patlamasında motor çalışmıyor pulsarda hissetiriyor. Mikrofona gelirsek yüksek bass vardı ayarlardan (MSI Center) ses önleyicisini açtım... Emin değilim iyi mı kötü mu deneyemedim doğru düzgün... Pulsar MSI'den %60gibi daha iyi... 300TL kulaklığın bu kadar fark edeceğine akıl etmezdim.
Muhtemelen iade ederim zaten ürün geldiğinde jelatini yoktu RGB kapaklarında ve kutusu yıpranmıştı hafiften.

Ben en başta alınmaması gerektiğini belirtmiştim.

Ayrıca titreşimi ancak son seste rahat rahat verir.

Her markanın bir uzmanlık alanı vardır MSI kulaklık konusunda berbat kulaklık olması için yapılmış ürünler.

Her markanın bir uzmanlık alanı vardır MSI kulaklık konusunda berbat kulaklık olması için yapılmış ürünler.
iade edip gene rampage pulsar alacağım sanırsam.
rampage'yi hiç sevmem ama o kulaklık harikaydi.

Kimi oyunlarda sanal 7.1 işe yararken (R6 Siege), kimisinde tam tersi sesi kafa karıştırıyor (Tarkov). O yüzden baktın oyunda işe yarıyor açarsın sanal 7.1'i. Şu ana kadar sanal 7.1'lerde en başarılısı Razer'ın bazı modellerinde bulunan THX. İlle stereo kulaklık alacaksanız da anakartınızın ses kartının veya harici ses kartınızın iyi olması gerekli.

Son düzenleme:
Hocam msi gh50 aldım. Elime şimdi ulaştı ve rampage pulsar'in yanından bile geçmiyor. Ağlayacağım resmen...
Titreşim motoru sadece kendi keyfine göre çalışıyor. Bass desen hadi iyi gibi... Pulsar yutar ya...
Keşke HD668B alsaydınız. İade edin daha her şey bitmiş değil.

Önerdiğiniz Razer çok mu iyi sanıyorsunuz? Bilmişlik yapmayın.

Hocam mikrofon sorunu nasıl çözülecek?
Ayırıca bass'a ve netliğe çok önem veririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı