600TL oyuncu fare önerisi

Bütçe
600-700

22likNOOB

Femtopat
Daha fazla  
İyi forumlar herkese, yaklaşık 2-3 aydır G102 kullanıyorum, tutuş şeklim ve elimin ağrımasından dolayı yeni bir fare arayışına girdim. Elimin boyu 18-19cm, eni 8-9cm ve genellikle claw(pençe) tutuşu yapıyorum. Sadece FPS oyunları oynuyorum.

Not: DeathAdder V2 aldım 1 hafta kullandım iade ettim benim için biraz büyüktü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Viper RZ01-02550100-R3M1 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Viper alabilirsiniz. (İtopya'nın sazan avında https://www.itopya.com/razer-viper-8khz-gaming-mouse/ güzel indirimde yakalarsanız alabilirsiniz bunu)

Kablosuz:

Kablolu:

Bu model eliniz için büyükse Zowie'nin diğer modellerine de bakabilirsiniz.

Razer Viper RZ01-02550100-R3M1 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Viper alabilirsiniz. (İtopya'nın sazan avında Razer Viper 8KHz Gaming Mouse | ITOPYA güzel indirimde yakalarsanız alabilirsiniz bunu)

Viper'ların sağ Click'inde sorun olduğundan bahsediyorlardı bu 8khz olan modeli için geçerli mi yoksa o sorunu düzelttiler mi?
Kablosuz:

Kablolu:

Bu model eliniz için büyükse Zowie'nin diğer modellerine de bakabilirsiniz.
Teşekkür ederim bakacağım.

Viper'ların sağ Click'inde sorun olduğundan bahsediyorlardı bu 8khz olan modeli için geçerli mi yoksa o sorunu düzelttiler mi?

Böyle bir sorun var deniliyor ama hangi modelinde olduğunu tam olarak ben de bilmiyorum.

@TÇB biliyordur.

İyi forumlar herkese, yaklaşık 2-3 aydır G102 kullanıyorum, tutuş şeklim ve elimin ağrımasından dolayı yeni bir fare arayışına girdim. Elimin boyu 18-19cm, eni 8-9cm ve genellikle claw(pençe) tutuşu yapıyorum. Sadece FPS oyunları oynuyorum.

Not: DeathAdder V2 aldım 1 hafta kullandım iade ettim benim için biraz büyüktü.
Senin için en iyi seçenek diyebilirim.

Razer Viper RZ01-02550100-R3M1 Optik Kablolu Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Viper alabilirsiniz. (İtopya'nın sazan avında Razer Viper 8KHz Gaming Mouse | ITOPYA güzel indirimde yakalarsanız alabilirsiniz bunu)

Bu fareye eli alışamayan bir arkadaşım vardı.Büyüklüğü belki arkadaşa uygun olmayabilir

Senin için en iyi seçenek diyebilirim.
Aradığım mouse olabilir boyutları, sensörü gayet güzel teşekkür ederim öneri için.

Geri
Yukarı