600TL PSU Önerisi

Son bir kaç sorum olacak bu Power Boost ve AeroCool markaları nasıl sizce? Tek bir mağza açık yarın ve bu markalar var stoklarında, birde benim psunun fanı aşağı bakıyor yan, görünmüyor çünkü alt tarafında havalandırma bölmesi var kasanın RGB alsam yukarı gelecek şekilde ayarlasam çok fazla kayıp olur mu benim için
Not: Aciliyetim olduğu için yarın almam gerekiyor PSU yu bekleme lüksüm yok malesef.

Kernel Power 41 almışsın. İllet bir şey...

Sistemin yükte iken kapanıyorsa büyük ihtimalle güç kaynağındandır diye tahmin ediyorum.

Benim güç kaynağı önerim;

Aynen öyle yapacağım, sinerji bilgisayardan alacağım yeni güç kaynağınıda. Sayfayı yenileyince stoklar değişti anlamadım sürekli değişiyor. Sizden ricam bana bütçemi zorlamayacak bir kaç modeli tek mesajda toplayabilir misiniz? Kusura bakmayın tam anlamıyorum bu işlerden, ben önerdiklerinizden hangileri varsa ona göre hareket edeyim mağzadan. Bütçem 500 600 tl arası.
Not: Önerdiğiniz FSP modeli stoklarında bulunmuyor. Kalmamış.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı