600TL'ye GTX 1050 Ti alınır mı?

Bu fiyatlara söylediğiniz hiç bir ekran kartını bulamıyorum arkadaşlar. Vallahi de billahi de.

Bu arada kaçırma al GTX 1050 ti'yi. Kesinlikle tam fiyatı.

Acaba nerede var RX 570? Gerçekten bulamıyorum bu fiyatlara :(
Bak yukarıdaki arkadaşların yorumlarına aldanma dostum. Adamlar RX 570 ile karşılaştırmasına bakmıyor ve 1050 Ti için 600 TL normal diyor, neresi normalmiş.
Sahibinden gibi yerlerden 'RX 570' şeklinde aratırsan 550 TL'ye miningli, 600 TL'ye ise normal kullanılan veya çok az bir süre mining için kullanılan kartları bulabilirsin.
Not: Mining olayına bence çok takılma, zaten şu anda piyasada miningli 570 yok gibi bir şey olanlar da çok kısa süre hafif mining için kullanılmış. Hatta Nejdet Delioğlu'nun 'Miningli kart alınır mı?' videosunu izlemeni öneririm, fazlasıyla abartıldığını anlayabilirsin. Sağlıcakla kal, eğer aklında sorun olursa memnuniyetle cevaplayabilirim.
Ek olarak 4 ay önce 600 TL'ye RX 570 Gaming 4G ekran kartımı satmıştım. Yani bu fiyatlarda bulmanız çok zor değil, sadece alacağınız kişinin güvenilir olup olmadığına bakın yeter.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı