600TL'ye kulaklık önerisi

Ekok34

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba öncelikle, bütçem en fazla 500TL'ye kadar. Forumda araştırdıgım kadarıyla şu kulaklıkları buldum, hangilerini almam gerektiği ya da ne önermeniz konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Tercihen USB'li daha mantıklı geliyor, anakartım B450M S2H.

1-)HP H360G fiyatı 500 600TL arası.
HP H360g 7.1 Surround Usb Gaming Oyuncu Kulaklığı Fiyatı, Yorumları - Trendyol

2-)Sharkoon rush ER3 200TL fiyatı var.
SHARKOON Rush ER3 White Oyun Kulaklığı RUSH-ER3-WHITE Fiyatı, Yorumları - Trendyol

3-)AOC GH200 400TL fiyatı var.
AOC GH200 Stereo Siyah Kablolu Oyuncu Kulakligi | ITOPYA

4-)James Donkey 711 400TL fiyatı var.
James Donkey 711 Siyah 7.1 Surround Gaming Kulaklık - incehesap.com

5-)snoopy Rampage sn RX5 250TL fiyatı var.
Snopy Rampage Sn-rx5 Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı, Yorumları - Trendyol

6-)Razer Kraken X Lite 500TL.
RAZER,KRAKEN X LITE KBL.KULAKLIK,SIYAH ( OUTLET ) Fiyatı ve Özellikleri

7-)Rampage rm K23 400TL arkadaş 200TL'ye satıyor 1 defa kullanmış mantıklı geldi.
Rampage Rm-k23 Mıssıon Yeşil Gaming Kulaklık Oyuncu Kulaklığı Mikrofonlu Kulaklık 3,5 Jack Ledli Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Tercihen USB'li daha mantıklı geliyor sizce hangisi daha mantıklı olur? Genelde oyun oynarken kullanacağım müzik dinleyen birisi değilim mikrofonu önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle, bütçem en fazla 500TL'ye kadar. Forumda araştırdıgım kadarıyla şu kulaklıkları buldum, hangilerini almam gerektiği ya da ne önermeniz konusunda yardımcı olursanız sevinirim. Tercihen USB'li daha mantıklı geliyor, anakartım B450M S2H.

1-)HP H360G fiyatı 500 600TL arası.
HP H360g 7.1 Surround Usb Gaming Oyuncu Kulaklığı Fiyatı, Yorumları - Trendyol

2-)Sharkoon rush ER3 200TL fiyatı var.
SHARKOON Rush ER3 White Oyun Kulaklığı RUSH-ER3-WHITE Fiyatı, Yorumları - Trendyol

3-)AOC GH200 400TL fiyatı var.
AOC GH200 Stereo Siyah Kablolu Oyuncu Kulakligi | ITOPYA

4-)James Donkey 711 400TL fiyatı var.
James Donkey 711 Siyah 7.1 Surround Gaming Kulaklık - incehesap.com

5-)snoopy Rampage sn RX5 250TL fiyatı var.
Snopy Rampage Sn-rx5 Oyuncu Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı, Yorumları - Trendyol

6-)Razer Kraken X Lite 500TL.
RAZER,KRAKEN X LITE KBL.KULAKLIK,SIYAH ( OUTLET ) Fiyatı ve Özellikleri

7-)Rampage rm K23 400TL arkadaş 200TL'ye satıyor 1 defa kullanmış mantıklı geldi.
Rampage Rm-k23 Mıssıon Yeşil Gaming Kulaklık Oyuncu Kulaklığı Mikrofonlu Kulaklık 3,5 Jack Ledli Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Tercihen USB'li daha mantıklı geliyor sizce hangisi daha mantıklı olur? Genelde oyun oynarken kullanacağım müzik dinleyen birisi değilim mikrofonu önemli.
Hocam öncelikle Rampage, Snoopy, JD gibi markaları eleyin size önerim AOC GH300 RGB 7.1 Surround Siyah Kablolu Oyuncu Kulakligi | ITOPYA
bu fakat arkadaşlar belki daha iyi bir öneride bulunur.

Hocam mikrofonu hakkında pek olumlu şeyler söylenmiyor ama bu bütçede başka hangi kulaklık alınabilir bilmiyorum.

İdarelik olarak 200TL'ye Sharkoon rush ER3 alsam sonra iyi bir model almam daha mantıklı mı olur yoksa 1 2 ay daha bekleyip 1500 2000 bandında mı alayım.

Geri
Yukarı