600W+80 güç kaynağı önerisi

Bütçe
600

Özgür Adam

Hectopat
Yer
Bursa
Merhaba Technopat ailesi, 15.25.2020 yılından beri hazır sistemle ile aldığım Gamepower 500wat+80 güç kaynağım var. Aldığım günden beri ekran kartımdan tam performans alamıyorum. Kaliteli, çok pahalı olmayan PSU önerilerinizi bekliyorum.

Adata markası neden öneriyorsunuz? Bu markanın SSD'sini kullanıyorum. Kronik sorunlu güç kaynağı neden kaliteli olabilir ki?

80+ sertifikası yok çöp.

Adata markası neden öneriyorsunuz? Bu markanın SSD'sini kullanıyorum. Kronik sorunlu güç kaynağı neden kaliteli olabilir ki?

80+ sertifikası yok çöp.
Çok biliyorsan neden bize soruyorsun.FSP'ye çöp diyenide ilk defa görüyorum.Bu arada gidip kronik sorunlu olduğu bilinen bir SSD'yi satın alıp markanın tüm ürünlerinin kötü olduğunu sanma.

80+ sertifikası yok çöp.
Bu kadar sert eleştirmeden araştırmanızı şiddetle tavsiye ederim size, SSD kronik sorunlu diye bütün ürünleri kötü olacak diye bir şart yoktur bu düşünceyle markaları küçümsüyorsunuz.
XPG Pylon bu fiyat bazında en kaliteli PSU modellerindendir.
Siz gidin giriş seviyesi VS650 alın.
cOrsaİR mOruk buNdaN iyİ pSu yok

Adata markası neden öneriyorsunuz? Bu markanın SSD'sini kullanıyorum. Kronik sorunlu güç kaynağı ne kadar kaliteli olabilir ki?
Model bazlı bakılmalı. Eğer çok bilgin varsa buradan yardım almana gerek yok. Git sadece sertifikaya bakıp kendi güç kaynağını kullan. Ayrıca önerilen modeller çöp değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu çöpse senin kullandığın Gamepower PSU C4'idi.

Adam akıllı öneride bulunmuyorsunuz ben PSU çöp vs deyince hemen kükremiş aslan kesiliyorsunuz. Önce git nasıl öneri yapılacağını öğrenin bir şey önerirken sebebleri de yazmak bu kadar zor mu? Bende interneten bakıp bakıp kopyala yapıştır yaparım. Mesele o değil.

Geri
Yukarı