600W+80 güç kaynağı önerisi

Bütçe
600
Bu bütçede daha iyi tecihler var Bronze sertifikası yok.
Nasıl yok hocam emin misiniz?

Öncelikle marka takıntınız olduğu çok belli bu huyunuzdan kurtulun ve bir markanın bir modeli sorunlu olunca her modeli sorunlu diye bir şey yok fazla sert konuşuyosunuz bence bundan da faz geçin son olarak kendinizin bildiğinizi sanıyorsanız neden buraya yazıyorsunuz FSP'ye çöp demişsiniz gülmekten kendimi tutamıyorum dünyaca tanınan bir PSU markası FSP ben yine de önerimi atayım da siz isterseniz 550W ASUS'a 1000 lira verin beni alakadar etmez.

1, çok iyi bilgiye sahip olsam burada paylaşım açmazdım. 2, marka takıntım tabii ki yok asgari ücretle çalışan bir insanım sadece paylaşım yapılırken küçük bir detay veren olmadığı için bende çöp dedim geçtim.

Nasıl yok hocam emin misiniz?

1, çok iyi bilgiye sahip olsam burada paylaşım açmazdım. 2, marka takıntım tabii ki yok asgari ücretle çalışan bir insanım sadece paylaşım yapılırken küçük bir detay veren olmadığı için bende çöp dedim geçtim.

Tamam sıkıntı yok bundan sonra çöp demek yerine "bu markayı beğenmiyorum" diyebilirsiniz.

Tamam sıkıntı yok bundan sonra çöp demek yerine "bu markayı beğenmiyorum" diyebilirsiniz.

Şu an kullandığım PSU ile diken üstündeyim MSI GTX 1660 Super Gaming X R5 2600 16 GB sistemim var kullandığım PSU Gamepower'in ve son 2 3 aydır tıkırtı sesi geliyor sistemim çöp olmasın bütün cabam. Anladığım kadarıyla PSU ile çok bilgeliseniz tek kanal V12 sanırım kaç Watt veriyor?

Şu an kullandığım PSU ile diken üstündeyim MSI GTX 1660 Super Gaming X R5 2600 16 GB sistemim var kullandığım PSU Gamepower'in ve son 2 3 aydır tıkırtı sesi geliyor sistemim çöp olmasın bütün cabam. Anladığım kadarıyla PSU ile çok bilgeliseniz tek kanal V12 sanırım kaç Watt veriyor?

FSP Hyrdo HD600 600W güç kaynağı 12Vtan 552W veriyor verimliliği de yüzde 88.

Geri
Yukarı