600W PSU alınır mı?

Tarık AVCI

Hectopat
Bilgisayar bileşenlerim ekte yazıyor. Game Booster markasına güvenemediğimden dolayı PSU'yu değiştirmeyi düşünüyorum. 600W yeter mi 650W mı geçmeliyim? Yoksa şu anki PSU iş görür mü?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-06-01 173112.png
    Ekran görüntüsü 2023-06-01 173112.png
    27 KB · Görüntüleme: 43
Bilgisayar bileşenlerim ekte yazıyor. Game booster markasına güvenemediğimden dolayı PSU'yu değiştirmeyi düşünüyorum. 600W yeter mi 650W mı geçmeliyim? Yoksa şu anki PSU iş görür mü?

Aynı özelliklerde oyun oynamak için işi garanti alayım diye 700 watt takıp şu anda sorunsuz gidiyor. Arada çok büyük fark yoksa bence 700 alırsın kafan rahat olur.

İleride ekran kartını yükseltmek istersen 650W daha iyi olur. Game booster PSU'yu da değiştirin sistemi dandik PSU'lara emanet etmeyin. Sistem güvenliği için önemli parça PSU.

Hangi ürüne geçeceğinizi anlamadım?

FSP veya MSI marka PSU'ya geçmeyi düşünüyorum.

İleride ekran kartını yükseltmek istersen 650W daha iyi olur. Game booster PSU'yu da değiştirin sistemi dandik PSU'lara emanet etmeyin. Sistem güvenliği için önemli parça PSU.

Şu an için ekran kartını değiştirmek gibi bir düşüncem yok. 600W ile 650W arasında da çok bir fiyat farkı yok. 650W'a geçebilirim belki. PSU kablolarının hepsini yeni PSU'ya geçtikten sonra değiştirmek zorundayım değil mi?

FSP veya MSI marka PSU'ya geçmeyi düşünüyorum.

Şu an için ekran kartını değiştirmek gibi bir düşüncem yok. 600W ile 650W arasında da çok bir fiyat farkı yok. 650W'a geçebilirim belki. PSU kablolarının hepsini yeni PSU'ya geçtikten sonra değiştirmek zorundayım değil mi?
Hyper 80+ Pro iyi bir seçenek olur. O bütçelere çıkıyorsanız PK750D'ye de bakabilirsiniz.

Hyper 80+ Pro iyi bir seçenek olur. O bütçelere çıkıyorsanız PK750D'ye de bakabilirsiniz.

DeepCool markasına bakmıştım lakin öneren bir yer görmediğim için FSP'ye karar vermiştim. Bileşenlerin de hiç olmasını istemem. Eğer öneriyorsanız alınabilir.

DeepCool markasına bakmıştım lakin öneren bir yer görmediğim için FSP'ye karar vermiştim. Bileşenlerin de hiç olmasını istemem. Eğer öneriyorsanız alınabilir.
Kimin önermediğini bilmiyorum ancak yapısal olarak kaliteli bir ürün. Zaten markadan ziyade model önemlidir. PK serisi DeepCool'da iyi bir konumdadır.

Yeni konular

Geri
Yukarı