600W PSU ile RTX 3080 çalışır mı?

Bir kere takıp çıkarılacak test amaçlı

Ekran kartı çalışıyor mu test amaçlı bir kez takıp çıkarıcaz uygun olur mu?
sıkıntı olmaz o halde
Kaynak?

Çalışır. PSU hep yük altında olur ama. Bu da sağlıklı olmaz. Özetle idare edilir. Yakın zamanda 750W Gold bir PSU almaya çalışın.

@Hermanoo Kaynak belirtin lütfen. 750W şart gibi, bir yorumu neye dayanarak söylüyorsunuz?
sağlıksız olacağına dayanarak söylüyorum hangi kaynakta 600w sıkıntısız çalıştırır gibi bir şey yazıyor sizde kaynak belirtirmisiniz?

sonra yük altındayken bilgisayar tak diye kapanınca kaynak aramayalım :)

Sıkıntı olmaz o halde

Sağlıksız olacağına dayanarak söylüyorum hangi kaynakta 600W sıkıntısız çalıştırır gibi bir şey yazıyor sizde kaynak belirtir misiniz?

Sonra yük altındayken bilgisayar tak diye kapanınca kaynak aramayalım :)

Kaynağı bilmiyorum sadece 1 kez kart çalışıyor mu diye bakılıp çıkartılacak PSU benim bile değil

Psu tam model nedir ve sistemin diğer bileşenleri nedir. RTX3080 + 3700X kombosu ile sistem 400-440 wat kullanmış maximum testlerde. Ben bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

Sağlıksız olacağına dayanarak söylüyorum hangi kaynakta 600W sıkıntısız çalıştırır gibi bir şey yazıyor sizde kaynak belirtir misiniz?

Sonra yük altındayken bilgisayar tak diye kapanınca kaynak aramayalım :)

Önerilen 750W. Şart olan 750W değil öncelikle bunu düzeltelim. Kendinize dayanarak bir şey söylüyorsunuz, sanırım kartı siz ürettiniz? Bu kadar kesin konuştuğunuza göre.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kaynağı bilmiyorum sadece 1 kez kart çalışıyor mu diye bakılıp çıkartılacak PSU benim bile değil

Sorun olmaz. Çalışır.

Önerilen 750W. Şart olan 750W değil öncelikle bunu düzeltelim. Kendinize dayanarak bir şey söylüyorsunuz, sanırım kartı siz ürettiniz? Bu kadar kesin konuştuğunuza göre.

Sorun olmaz. Çalışır.
o konuda haklısın. Kesin konuşma sebebim ben olsam kesinlikle emanet etmezdim 600w psuya :) imkan varsa kesinliklede emanet edilmemeli zaten

Geri
Yukarı