Core Reactor 650W Gold ile RTX 3080 Çalışır mı?

Ben daisy chain kullanıyorum ve şuana kadar sıkıntı olmadı.
Sizin PSU ve GPU kombinasyonunuzu öğrenebilir miyim ?
Çoğaltıcıyla ve daisy chain dediğimiz method ile kullanmanızı ben önermiyorum.

Daisy chain örnek:
Eki Görüntüle 1573728

Hem 3x8pin'li ekran kartları çok daha fazla güç çektikleri için güç kaynağının sınırına çok yaklaşmış olursunuz.
GPU'nun maksimum enerji tüketim değerleri ya da yük altında olup olmaması enerji tüketimini etkilemez mi ?

Önceliğim 2x8 girişli ekran kartları olacak ama bulamazsam da mecburen 3x8 girişli bir karta yöneleceğim gibi duruyor. Problem çıkması durumunda güç kaynağını değiştiririm diye düşünüyorum.

Bu arada konu dışında olacak gibi ama; ekran kartı satışı yapan sitelerin filtreleme özelliklerinde "GPU Güç Girişi" seçeneği yok, arama yaparken 2x8 ya da 3x8 girişli ekran kartlarını nasıl filtreleyebiliyorsunuz ? Bunun bir yolu var mı ?

Sizin PSU ve GPU kombinasyonunuzu öğrenebilir miyim ?

GPU'nun maksimum enerji tüketim değerleri ya da yük altında olup olmaması enerji tüketimini etkilemez mi ?

Önceliğim 2x8 girişli ekran kartları olacak ama bulamazsam da mecburen 3x8 girişli bir karta yöneleceğim gibi duruyor. Problem çıkması durumunda güç kaynağını değiştiririm diye düşünüyorum.

Bu arada konu dışında olacak gibi ama; ekran kartı satışı yapan sitelerin filtreleme özelliklerinde "GPU Güç Girişi" seçeneği yok, arama yaparken 2x8 ya da 3x8 girişli ekran kartlarını nasıl filtreleyebiliyorsunuz ? Bunun bir yolu var mı ?
Ben aldığımdan beri CV650 ve 3070ti kullanıyorum. 2x 8 pin bağlantısı var ve daisy chainle kullandım başından beri.

Yeni konular

Geri
Yukarı