600W PSU önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
300-400
Kardeşim anlamıyor musun bütçüm bu kadara aşırı kaliteli ürüne ihtiyacım yok orta kalitede bir psu ihtiyacım var.
Biz de sana diyoruz ki, bu bütçe de bulabileceğin 600W PSU'lar, 600W vermez, aksine, 550W kaliteli PSU'lardan daha az Watt verirler ve korumaları da eksiktir.

@LerFly

Öncelikle tavrınızı düzeltin. Yaşınızı falan bilmiyorum ama "kardeşim" diyerek gaza geldiğiniz gerçek hayat konuşmasında üzerler sizi. Ben denk gelsem ben üzerdim.

@theomgcat ve @DarkReader, tarafından öneriler sunulmuş. Size en uygunu olanı seçin.
Hmm üzeceğini hiç sanmam alt altan küçük bir tehdit sezziyorum.

@LerFly

Size hayatla ilgili bir öneride bulunuyorum. Mesajlarımda hakaret yok, atar yok. Kalkıp "kardeşim bla bla" diye cevap vermenin mantıklı bir konuşma çerçevesinde yeri yoktur. Size sistemi güvende tutmak için güç kaynağının önemli olduğundan söz ediyorum. Başka üyelerde de aynı niyet vardı.

Dediklerimize rağmen GameTech alırsanız, bize de düşecek pek bir şey kalmaz.

1624271183010.png

@LerFly

Size hayatla ilgili bir öneride bulunuyorum. Mesajlarımda hakaret yok, atar yok. Kalkıp "kardeşim bla bla" diye cevap vermenin mantıklı bir konuşma çerçevesinde yeri yoktur. Size sistemi güvende tutmak için güç kaynağının önemli olduğundan söz ediyorum. Başka üyelerde de aynı niyet vardı.
Ben hayatla ilgi bir öneri istemedim ben PSU için öneri istedim.

Ben hayatla ilgi bir öneri istemedim ben PSU için öneri istedim.
Önerdik zaten. Senin attığın PSU, bileşenleri bozmaya müsait, 600W'ın tamamını veremeyen, herhangi bir elektrik kesintisinde seni üzme ihtimali olan bir PSU. Sana düzgünce öneri veriyoruz, attığın PSU'nun kötü yanlarını sayıyoruz. Ama sen "ben burada tehdit seziyorum" diyorsun.

Biz seni niye tehdit edelim? Sponsorluk mu aldık bu markalardan?

Birader ne gergin dengesiz adamsın ya. Saçma sapan psular atıyorsun 300 watt çekecek sisteme 600 watt psu önerin diyorsun burda insanlar sana yardımcı olmaya çalışınca sağa sola atar yapıyorsun git kendin ne alıyorsan al şuna yardımcı falan da olmayın ya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı