60Hz'den 144Hz'ye geçmek fark ediyor mu?

Çok büyük bir fark var arada. Evde 144Hz kullanırken çalıştığım yerde 60Hz kullanıyorum ve hiç rahat değil. Bildiğin takılarak gidiyormuş hissi veriyor, 144Hz kullandıktan sonra 60Hz'ye geçince.

Merhabalar. Nereden baksan 1 yıllık 60 Hz monitör kullanıcısıyım ve sonunda kurtuluyorum :D MSI Optix G241 144Hz 1ms IPS monitör siparişi verdim.

Sormak istediğim şu; şu ana kadar, hem 60Hz hem de 144Hz monitör kullanmış birisi varsa aranızda, gerçekten çok fark ediyor mu? Uçurum gibi bir fark var mı arada?

Teşekkürler.
Bu arada, çoğunlukla CS:GO oynayan biriyim.

144 FPS ve üzeri alıyorsanız 144 Hz size çok akıcı gelecektir. Uzun bir süre 144 Hz'de CS:GO oynayıp 60 Hz'ye dönünce kasma hissiyatı hissedeceksiniz o derece bir akıcılık :D

60'dan 144'e geçince fark yaratıyo mu bilemiyorum ama 144'ten 60'a geçince inanılmaz fark ediyo ona eminim.

Merhabalar. Nereden baksan 1 yıllık 60 Hz monitör kullanıcısıyım ve sonunda kurtuluyorum :D MSI Optix G241 144Hz 1ms IPS monitör siparişi verdim.

Sormak istediğim şu; şu ana kadar, hem 60Hz hem de 144Hz monitör kullanmış birisi varsa aranızda, gerçekten çok fark ediyor mu? Uçurum gibi bir fark var mı arada?

Teşekkürler.
Bu arada, çoğunlukla CS:GO oynayan biriyim.
Ciddi fark ediyor. İmkanın varsa 165HZ'e geçmeye çalış.

Yeni konular

Geri
Yukarı