60TL termal macun önerisi

Eğer uzun süre ellemem derseniz Thermal Grizzly Kryonaut 1gr 12.5W-Yüksek Performanslı Termal Macun | En Ucuzu Akakçe bunu al sür geç düşünme bile.

En azından en iyi macunlardan biri olduğunda sıcaklıklar fazlasıyla düşecektir.

Ben 130-140 dereceleri gördüm PF240 ile o bir şey değil. :D

Eki Görüntüle 1075491

Pek ellemem mi bilmiyorum. Sıcaklıklar artınca yine açıp değiştiririm ben sanırım. Ama yine de bilmiyorum en mantıklısı hangisi. Ve 1 gram kaç kullanımlık gidebilir bir laptop'a? @Shuichi Tatsuo

Son düzenleme:
Pek ellemem mi bilmiyorum. Sıcaklıklar artınca yine açıp değiştiririm ben sanırım. Ama yine de bilmiyorum en mantıklısı hangisi. Ve 1 gram kaç kullanımlık gidebilir bir Laptop'a? @Shuichi Tatsuo

GPU+CPU'ya sürecek olursanız tahminen 2 kere sürülür gibi geliyor. Ama bu ne kadar kullanıldığına bağlı.

GPU+CPU'ya sürecek olursanız tahminen 2 kere sürülür gibi geliyor. Ama bu ne kadar kullanıldığına bağlı.

Ben uygulamayı bilmediğim için bilgisayarcının yanında bekleyip ona yaptıracağım ne kadar kullanacağı meçhul. Ama yine de biraz fazla gitse iyi olurmuş bir ara Akif hocam masaüstünde 3-4 kez kullandığını belirtmişti 1 gram termal macunu.

Ben uygulamayı bilmediğim için bilgisayarcının yanında bekleyip ona yaptıracağım ne kadar kullanacağı meçhul. Ama yine de biraz fazla gitse iyi olurmuş bir ara akif hocam masaüstünde 3-4 kez kullandığını belirtmişti 1 gram termal macunu.

Ne kadar kullanıldığına bağlı dediğim gibi.

4gr olan MX-4'ü 6-7 kere sürdüm, bazısında fazla bazısında az hala bitmedi.

Ne kadar kullanıldığına bağlı dediğim gibi.

4gr olan MX-4'ü 6-7 kere sürdüm, bazısında fazla bazısında az hala bitmedi.

GTA V'de şu an maksimum 96 görüyor işlemci. Benim için çok soğutması ne kadar önemli bilmem. 85 civarında gezinsin taş çatlasa 90 görsün yeter. Açıkçası çok fazla da ödemek istemiyorum ne kadar düşüreceği belirli olmayan birşeye.

Yeterince düşürecektir.

En azından 10-15 derece kadar fark yaratabilir tabii sizin kararınız.

ZALMAN ZM-STC8 TERMAL MACUN fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da uyguna aradan çıksın diye bunu da alabilirsiniz. Az daha verip stc9'da alabilirsiniz Kryonaut'ta alabilirsiniz.

Çok da para vermek istemediğim için büyük ihtimalle MX-4'e yöneleceğim. Hem uygun fiyata en çok önerilenlerden hem de kaliteli ve miktarı benim için yeterli bir ürün.

Yeni konular

Geri
Yukarı