Diğer 60×120 çalışma masası 700 TL

• Konuyu başlatan Cursor
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 50
  • Görüntüleme 11B
Kasa ve 2 monitor koyarsam sıkıntı olmaz heralde? Bu indirimli ve uzun masadan bahsediyorum. İlk mesajdaki en uzun ölçü olan..
Kasa ve monitörlerinizin ölçüsünü alıp/öğrenip hesaplamanız çok daha iyi olur. Tahminimce 2 tane 24 inç monitör 1 kasa rahat sığar diye düşünüyorum 160cm olana

Hocam neresi orası Allah aşkına. İstanbul'da mümkün değil bu fiyatlar.

130'a 60 doğal kerestelerden kendim yapıyorum 2000 TL'ye. En dar yeri 60 olarak hesaplanıyor.
IMG_20231223_175625.jpg

Mobilya firmasıyız. Marangoz atölyemiz var. Özel üretim asla seri üretimden ucuz olmaz. Daha kaliteli derseniz onu anlarım.

Şu masanın demir ayağı 700 lira zaten. Aynı masadan tek seferde 300-400 tane yapıp demirciden toplu sipariş geçersen ve biraz kaliteden ödün verdirirsen 300 liraya denk getirirsin.

Ahmet'in 1 masası için ayak alırsan 700'e alırsın. Özel imalat ve seri imalatın fiyat farkı budur.
Bazı insanlar ( buna ailemden babamda dahil ) kurumsal firmaların finansal büyüklüğünün gücünün maliyet kalemindeki gücünü gözardı ediyorlar.

Hepsiburada bir ara Vestel'in buzdolabını Vestel'in kendi bayilerinden 5-6 bin TL ucuza satıyordu. Babamı bir türlü ikna edemedim baba Hepsiburada defolu, ayıplı veya teşhir ürünü belirtmeden satamaz diye😄

Bazı insanlar ( buna ailemden babamda dahil ) kurumsal firmaların finansal büyüklüğünün gücünün maliyet kalemindeki gücünü gözardı ediyorlar.

Hepsiburada bir ara Vestel'in buzdolabını Vestel'in kendi bayilerinden 5-6 bin TL ucuza satıyordu. Babamı bir türlü ikna edemedim baba Hepsiburada defolu, ayıplı veya teşhir ürünü belirtmeden satamaz diye😄
Yok. Gercekten defolu urun gonderebiliyor. Ya milyonda bir sans tabii ki. Ben telefon aldim saticisi hepsiburada felan. @Sirius144p ya mobilyacım ben bu masayı alacağım heralde. Senden cevap alamadim.

Yok. Gercekten defolu urun gonderebiliyor. Ya milyonda bir sans tabii ki. Ben telefon aldim saticisi hepsiburada felan. @Sirius144p ya mobilyacım ben bu masayı alacağım heralde. Senden cevap alamadim.
Selamlar, size cevap verdim aslında. Masayı önermediğimi söyledim. O mesajdaki belirtiğim niteliklere sahip(demir ayaklı, maxi mdf veya ahşap tablalı) bir masayı görerek almanız gerekiyor. Mobilya internetten alınmaz.

Ben kullanıyorum, çok sallanmıyor, malzeme kalitesi fena değil, fiyatına göre uygun, sadece her yerinin açık olması durumu var, rahatsız eder derseniz eğer.
Evidea 'dan aldım.

Selamlar, size cevap verdim aslında. Masayı önermediğimi söyledim. O mesajdaki belirtiğim niteliklere sahip(demir ayaklı, maxi mdf veya ahşap tablalı) bir masayı görerek almanız gerekiyor. Mobilya internetten alınmaz.
Hocam bende koçtaştan bu masayı almıştım 2350 TL ye. Sizce bu piyasada çokça dolaşan ceramical ile aynı kalitede mi? Sadece isim farkı mı?

Hocam bende Koçtaş'tan bu masayı almıştım 2350 TL'ye. Sizce bu piyasada çokça dolaşan ceramical ile aynı kalitede mi? Sadece isim farkı mı?

Suntalamdan yapılmış bu da ama ben bilmiyorum fark olabilir gene de.

Geri
Yukarı