60x30 mouse pad önerisi

Jadden

Centipat
Daha fazla  
Merhaba birkaç gündür mouse pad arıyorum fakat hala 60x30 boyutunda bir mouse pad bulamamış durumdayım. 50x30 da olabilir. Bildiğiniz mouse pad varsa yardım ederseniz mutlu olurum.

Fiyat yazmayı unutmuşum bütçem maksimum 60TL 140 TL mouse pad e veremem. Ama yine de yardımın için teşekkür ederim hocam.
60 TL ye o boyutta mouse pad bulabileceğinizi zannetmiyorum. Bütçenize uygun farklı bir boyutta mouse pad önerebilirim.

Böyle bir ürün var. Orijinal olmadığı gayet bariz. Büyük boyutta mouse pad istiyorsanız kalitesinden emin olmadığımız bu tür mouse pad tercih edin.

60 TL'ye o boyutta mouse pad bulabileceğinizi zannetmiyorum. Bütçenize uygun farklı bir boyutta mouse pad önerebilirim.

Böyle bir ürün var. Orijinal olmadığı gayet bariz. Büyük boyutta mouse pad istiyorsanız kalitesinden emin olmadığımız bu tür mouse pad tercih edin.

70x30 boyutu maalesef ki masama sığmıyor 60x30 tam sığıyor ondan dolayı arıyorum dostum.
Eğer ki bütçemden fazlalık kalırsa mecburen ilk attığını almak durumunda kalacağım.

60x30 çok fazla bulamazsın, 70x30 da bu işin standardı gibi bir şey, daha çok bulursun genelde böyle üretirler. Eğer 70x30 olur diyorsan bu güzel bir ürün hem de ucuzdur. İstanbul'daysan da ertesi gün teslim alırsın.

X Refresh Oyuncu Mouse Pad Kenar Dikişli, Mikro Dokuma Kumaşlı Genişletilmiş Mousepad, Kaymaz Taban, Suya Dayanıklı Klavye Pad, Oyuncular için Masa Matı, Ev ve Ofis Mousepad, 300x700x3 mm Siyah

Olmaz diyorsanız da maalesef bütçenizi yükseltmek zorundasınız.

Geri
Yukarı