610 TL altı kulaklık önerisi

Yipyio

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba, uzun süredir kulladığım Monster'ın bir kulaklığı vardı, ama driverları olmasına rağmen bir şekilde oyunu çökertip duruyor, ses kaliteside zaten yavaştan iptal olacak. Bende biriktirdiğim parayla yeni bir kulaklık alayım dedim. Bütçem 610 TL. Eğer bu fiyatlarda sizin de kullandığınız ve önerdiğiniz bir kulak üstü, mikrofonlu ve kablolu olan bir kulaklık varsa önerilerinizi bekliyorum. Ama kulaklıkta mikrofon için ayrı jack kablosu olmasın. Varsa tek kablolu tercihim. Şimdiden herkese teşekkürler.

Zamanının behlinde kullanmışlığım var. Özellikle mikrofonun kalitesi çok iyi. Malzeme kalitesi de götürür.

40 TL daha bulursam alırım güzel kulaklık cidden, daha mantıklı bir şey bulamazsam direk yapışcam buna, sağ ol.

Zamanının behlinde kullanmışlığım var. Özellikle mikrofonun kalitesi çok iyi. Malzeme kalitesi de götürür.
yanlız bende olan kulaklığın tipi bunla aynı DFFFDKJGFDGJKDFJGJDFKGDFG

bide hangi rengi alıyım

bendeki mükemmel kulaklık bir şekilde bilgisayara mavi ekran verdirtti

bendeki bu bak, tiplerini karşılaştır ne dediğim anlarsın

Son düzenleme:
40 TL daha bulursam alırım güzel kulaklık cidden, daha mantıklı bir şey bulamazsam direk yapışcam buna, sağ ol.

yanlız bende olan kulaklığın tipi bunla aynı DFFFDKJGFDGJKDFJGJDFKGDFG

bide hangi rengi alıyım

bendeki mükemmel kulaklık bir şekilde bilgisayara mavi ekran verdirtti

bendeki bu bak, tiplerini karşılaştır ne dediğim anlarsın
Hangi rengi alacağın tamamen senin zevklerinle alâkalı. Eğer birden fazla renk seçeneğin varsa hayal güçünün sesini dinle. Ben siyah modelini almıştım, iyi duruyordu.

reis böyle bişi buldum araştırdım biraz iyi duruyo fiyatıda çok daha uygun, sence?

Bütçenizi artırıp kaliteli bir kulaklık alın:

Yeni konular

Geri
Yukarı