610 TL işlemci Ali Express'te kaça patlar?

DemoRean

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben yakın zamanda anakartıma uygun olacak bir işlemci alacağım (i7-2600) ama korkuyorum Ali Express'den almaya.
Ali Express'deki fiyatı 610 TL olan işlemci bana gümrük vergisi vb. şeyler ile kaça patlar öğrenmek isterim.

Süre konusu eskide kalmış bir söylem, artik 2 haftada bile getiriyor.
Daha yeni ali express'ten sarf malzemesi getirttik hocalarımızla. 2 ayda geldi? Dikkat et sağlam satıcı derken aynı cümlede bu unsurdan bahsettim. Baya bir bekletti bizi. Ayrıca satıcı hızlı olsa bile genelde 2 haftadan rahat uzun sürüyor.

Daha yeni ali express'ten sarf malzemesi getirttik hocalarımızla. 2 ayda geldi? Dikkat et sağlam satıcı derken aynı cümlede bu unsurdan bahsettim. Baya bir bekletti bizi. Ayrıca satıcı hızlı olsa bile genelde 2 haftadan rahat uzun sürüyor.
Bende düzenli aliyorum, 2-3 haftada geliyor. Tabi degisebilir, yaziniz genelleme gibi duruyor. Sağlam satıcı yazisini urun ile alakali güvenirlik gibi yazmissiniz.

Bende düzenli aliyorum, 2-3 haftada geliyor. Tabi degisebilir, yaziniz genelleme gibi duruyor. Sağlam satıcı yazisini urun ile alakali güvenirlik gibi yazmissiniz.
Ya hocam,
Konuyka alakasız ama genelde 3 aydan erken gelmezler sen i7 2600 istiyorken i5 2500 gelme ihtimalide var sağlam satıcı seçmen gerek bu yüzden.
Bak satıcı tercihi mühim derken aynı cümleyi kullanmışım. Dediğin gibi olsaydı ayrı belirtilmesi gerekiyordu ki ben aynı cümlede bahsettim.

hocam siz iyice olaydan çıkmışsınız benim dediğim 610 tlye +gümrük toplam kaç tl yapar demeye çalışıyordum

oh hocam yorumlarınız ve ilginiz için çok teşekkürler konu açığa kavuştu bi i7 3770 buldum hem anakartım ile uyumlu hemde i7 2600 den daha ucuz sağolun var olun

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı