6100-6200 TL oyun için laptop önerisi

+ Samsung 970 Evo Plus taktık çöp hala çöp değişen birşey yok.
işlemci iyi ekran kartımı düşük geliyor acaba .çok güzel model aslında

8400 TL gidip buna mı verdiniz...
Stokta olmadığı için oyle 6000 TL'dı stok bitince fiyatlar zamlanıyormuş normalde ederi 6000'de değil aslında kaliteli alalım dedik garanti felan uğraşmayalım dedik vatandan aldık bide o var tabide yani çöp kısaca gram işe yaramıyor 2007 yılından kalma bilgisayarım yeminle bundan iyi az FPS veriyor ama en azından stabil be abi :(
ben bunu 2 kere daha garantiye yollayacam sorun çözülmesse iade etmek istiyorum edebilirmiyimki toplama alacam ne diye laptop aldımki ben zaten evden dışarı çıktığımda yok 🤐
işlemci iyi ekran kartımı düşük geliyor acaba .çok güzel model aslında
işlemcisi rtx 2070'i besliyor diye biliyorum ama isterse i9 9900k olsun stabil olmadıktan sonra her yeri ayrı oynuyor bilgisayarın 😀 artık aldırıs etmiyom xp kurup denek yapacam pcyi

Stokta olmadığı için oyle 6000 TL'dı stok bitince fiyatlar zamlanıyormuş normalde ederi 6000'de değil aslında kaliteli alalım dedik garanti felan uğraşmayalım dedik vatandan aldık bide o var tabide yani çöp kısaca gram işe yaramıyor 2007 yılından kalma bilgisayarım yeminle bundan iyi az FPS veriyor ama en azından stabil be abi :(
ben bunu 2 kere daha garantiye yollayacam sorun çözülmesse iade etmek istiyorum edebilirmiyimki toplama alacam ne diye laptop aldımki ben zaten evden dışarı çıktığımda yok 🤐
Size 5200 TL'ye mâl olan sistemimi söyleyeyim;
Ryzen 5 2600 işlemci (6 çekirdek, 12 thread, 3.5GHz > 3.9GHz)
B450 Gaming Anakart (ileride rahatlıkla sistem yükseltebileceğim, 3200MHz RAM'e kadar takabilebeğim bir anakart)
8 GB DDR4 3000MHz RAM
RX 570 Nitro+OC 4 GB GDDR5 256 Bit ekran kartı (1050 ti ' dan daha güçlü bir ekran kartı)
Samsung 24 inç Kavisli gaming monitör.
Ben bu sisteme ileride 8 GB RAM daha ve RTX 2070 bile takabilirim.
Mutlaka masaüstü almalısınız. Elinizdeki notebook'u iade edip veya satıp, üstüne biraz bütçe eklerseniz canavar gibi bir oyun keyfiniz olur.
Masaüstü almadan önce mutlaka buraya konu açın ama.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı