6100₺'ye kadar 2K monitör tavsiyesi

N3F3S

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, evet ben de biliyorum bu fiyata alınacak 2K monitör pek efektif olmaz ama 1080p, 24inchden sıkıldım ve daha büyük ve daha yüksek çözünürlüklü bir monitöre geçmek istiyorum.
Bu yüzden bana 6100₺'yi geçmeyecek en az 32inch Curved 2K monitör önerebilir misiniz?
Pek oyun oynayan birisi değilim ama 144Hz olması tercihim.

32 inch değil ama şahsen kullandığım 27 inch Samsung Odyssey G5'i öneririm. 27 inch bence 1440p için ideal bir oran ancak 32 inchlik versiyonunu da aşağıya bırakıyorum. Tek sıkıntısı ayakları biraz hantal, onu da istersen monitör tutacağıyla çözebilirsin.

27 inch:
32 inch:

32 inch değil ama şahsen kullandığım 27 inch Samsung Odyssey G5'i öneririm. 27 inch bence 1440p için ideal bir oran ancak 32 inchlik versiyonunu da aşağıya bırakıyorum. Tek sıkıntısı ayakları biraz hantal, onu da istersen monitör tutacağıyla çözebilirsin.

27 inch:
32 inch:
Hocam Odyssey için monitörler için çok fazla kronik hatası var diyorlar da bilemedim bu yüzden.
Benim de aklımda bu vardı, bu monitörün hiç sıkıntısını duymadım.

Hocam Odyssey için monitörler için çok fazla kronik hatası var diyorlar da bilemedim bu yüzden.

Benim de aklımda bu vardı, bu monitörün hiç sıkıntısını duymadım.
Kronik hata olduğu doğru aslında, benim kullandığım modelde hiçbir sıkıntı yaşamadım açıkçası ancak karar senin. Sana gelecek olan modelde sıkıntı çıkar mı orasını bilemiyorum.

Geri
Yukarı