610M İle GTA 4 Oynanır mı?

Merhabalar. Sistemimle GTA 4 oynamak istiyorum. Denemek için Blackbox sürümünü indirdim. Oyun dün kasmıyorken bugün kasmaya başladı. Kastığı için orijinal sürümünü almaya da pek yaklaşamıyorum. Ayrıca GTA 4'ü arkadaşımla oynayabilmek için sadece GTA 4'ü satın almam yeterli mi, yoksa EFLC'yi de satın almam mı gerek ? Teşekkürler.
Sistemim;
Intel Core i5 2450M, 6 GB DDR3 1333MHz SDRAM, GT 610M 2GB, 1 TB 5400 RPM WD Blue.
Oyunu GTX serisi bile zor kaldırıyor. GTA4 hikaye bakımından harika ancak gerek çok oyunculu modda, gerekse kararlılık konusunda çok kötü.

Ama eskiden çok güzel oynayabiliyordum. Fakat bilgisayar ısınıyor diye silmiştim.
Oynanabilirlikten kastınıza bağlı tabi. Ben GT730 ve Pentium E6500 işlemci ile eskiden 20-24FPS arası oynayabiliyordum ama GT610 (ve bir de kahrolası m ibaresi) ile iyi performans alamamakla beraber oyunun berbat optimizasyonu yüzünden mağdur olabilirsiniz.

Düüşük bile değil. Orta ayarlarda oynuyordum Vsync açık bir şekilde ve 25-30 FPS'de. Zaten 6 yıllık bilgisayar. Aldığımda yüklemiştim, ısınıyor ve zarar verir diye silmiştim. Teşekkürler cevabın için. Steam ile alıp deneyeceğim.

Şu an düşük ayarlarda akıcı bir şekilde oynayabiliyorum. Steam sürümünü almak için sabırsızlanıyorum :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı