6150SE Sistem Zula kaldırır mı?

P2W olmasından dolayı Zula da para veren kişi para vermeyenden daha güçlü olması kadar saçma bir şey görmedim ben. FPS olan bir oyundan bahsediyoruz rekabetçi giriyorum sırf oyuna para yatırmadığım için karşımdaki adam benden hızlı koşuyor. Sence bu adil mi? Onun dışında kalite olarak da güzel bir oyun değil silah desenler eşyalar fazla abartı ve uzay silahına dönmüş. Son olarak mekanikleri kötü.

Tabii ki sizin tercihiniz sizin düşünceniz fakat her oyunda parayı basan herkesi tokatlar yani maalesef bunun için para ödemiyorlar mı insanlar zaten.

Tabii ki sizin tercihiniz sizin düşünceniz fakat her oyunda parayı basan herkesi tokatlar yani maalesef bunun için para ödemiyorlar mı insanlar zaten.

Öyle bir şey yok. Mesela CS:GO'da para ile sadece silah deseni alınabilir.
Demeyi unutmuşum "her oyun" diyorsanız oynadığınız oyun sayısı çok az olmalı. 2 3 tane online oyun oynayarak bu yargıya varmanız çok yanlış. Diğer oyunları da denemenizi öneririm

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı